Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Telefon Çaldırmak

Rüyada Telefon Çaldırmak

Rüyada telefon çaldırmak, bir fikri başkasına kaptırmak, dikkatsiz davranarak üzerinde çalışılan projede problemler yaşamak demektir. Rüya sahibi için değerli olan bir eşya veya nesnenin gerçekte de kaybolmasıyla yaşanacak can sıkıntısına yorumlanan rüya, aynı zamanda kişinin bir külfetten veya kendisine sıkıntı veren angarya bir işten kurtulmasıyla alacağı rahat nefesi de işaret eder. Verilen bir sadakanın pek çok sıkıntıya karşılık geleceğini, ufak tefek aksilikler dışında kederlendirecek bir olayla karşılaşılmayacağını bildirir. İş hayatının düzene gireceğini, ilk zamanlar yaşanan sıkıntıların ilerleyen günlerde tamamen ortadan kalkacağını bildirirken, bir yanlış anlama nedeniyle tartışma yaşanan veya arada soğukluk oluşan bir dostla da tekrar görüşülmeye başlanacağını müjdeler. Hem iyi hem de kötü anlamları olan rüya görülen diğer unsurlarla beraber yorumlanmalıdır.

Rüyada Telefon Bulmak

Sokakta yürürken telefon bulduğunu gören kişiler yeni insanlarla tanışır ve farklı ortamlara girerler. Hesapta olmayan yeni bir işin, kişiye kısa zaman sora kazanç sağlayacak bir yatırımın ifadesi olan rüya, her türlü yeniliğin, şaşırtıcı gelişmelerin de habercisidir ve rüya sahibi için hayatın şaşırtıcı yanını temsil eder. Evin içinde telefon bulmak ise, bekar kişilerin çok konuşan veya konuşmayı seven, kısmen bencil bir hanımla evleneceklerini ve bu bayanın pek çok isteği olacağını, kişinin bu istekleri yerine getirmekte güçlük çekeceğini tabir eder.

Rüyada Telefon Kırmak

Kendi isteğiyle telefon kırdığını gören kişiler bir tanıdıkları ile fikir çatışması yaşarlar ve ayrı düşerler. Aynı zamanda bir ilişkinin sonuna gelmek, hayatından birini çıkarmak veya radikal bazı kararlar almak anlamına da gelir. Kaza ile telefonunu kırdığını görmek ise ani hareketler veya düşünmeden söylenen sözler nedeniyle sevilen birinin kalbini kırmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Telefon Çaldırmanın Psikolojik Yorumu

Sevilen ve önemsenen birini kaybetmek, onunla aynı ortamlarda bulunamamak veya yakınında olamamaktan kaynaklanan bir korkuyu temsil ettiği gibi, kişinin işlediği bir hatadan dolayı sevdiği birinin kendisine yüz çevirmesinden duyduğu endişeyi de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Telefon Çaldırmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019