Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak

Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak

Rüyada tek taş yüzük takmak, hayırlı bir evliliğe, kısmete yorumlanır. Özellikle rüyayı gören kişi bekar ise, en kısa zamanda karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve evleneceğine yorulur. Aynı zamanda üzerinde taş olan bir yüzük takmak da kişinin itibarının artacağına ve çok daha saygı duyulan bir kimse haline geleceğine işarettir. Rüyada görülen tek taş yüzüğü takan kişi yüksek değerde mal ve mülk sahibi olur. Erkek kişilerin böyle bir rüya görmesi de kısa sürede evleneceklerine yorulur. Takılan yüzüğün taşı kıymetli ise ün sahibi olunacağına da alamettir.

Rüyada Taşlı Yüzük Takmak

Mücevher taşlarından yapılmış bir yüzük görmek, kişinin zengin ve refah içinde bir yaşam süreceğine yorumlanır. Yüzüğün üzerindeki taş değil de boncuk ise, bu da kişinin itibarının ve saygınlığının azaldığına ve çevresinde pek fazla sevilmediğine işarettir. Yüzüğün taşı yakut ise bu durumda, rüyayı gören kimsenin hayırlı ve kısmetli bir erkek çocuğu dünyaya gelir. Yüzüğün taşı değersiz ve kendisi de ahşaptan yapılmış ise, bu rüyayı gören kişinin iffetsiz bir yaşam sürdüğüne delalet eder.

Rüyada Pırlanta Yüzük Görmek

Rüyada görülen tek taş yüzük pırlantadan ise, rüya sahibi evlenir, kısmetleri açılır ve varlıklı bir hayata adım atar. Aynı zamanda haneye alınacak bir eşyanın, ev ya da arabanın da işaretçisidir. Rüya sahibi sosyal açıdan yüksek mertebelere gelen ve takdir edilen bir kimse olur.

Rüyada Taşsız Yüzük Görmek

Görülen yüzük taşsız ama altından ise, erkek kimsenin zulmedici ve çevresindeki herkesi kıran bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Kadının böyle bir rüya görmesi ise, daha da güzelleşeceği ve çevresindekilerde hayranlık uyandıracağına delalettir. Görülen yüzük gümüş ise, sahip olunacak yeni bir gayrimenkule, maddi kazançların artmasına ve bolluğa işarettir. Eğer gümüş yüzüğün üzerinden sallanan bir taş söz konusu ise, bu durumda rüya sahibinin işinden ayrılmasına, mevkisinin düşürülmesine veya sahip olduğu yetkileri kaybetmesine neden olur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019