Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada tecavüze uğramak, rüya sahibinin çok ileri gidip, haddini bilmeyerek bazı suçlar işlemesine ve sonunda bunun bedelini ödemek zorunda kalmasına işaret eder. Rüya sahibi, hakkı olmadığı halde, başkalarına söz edecek, zarar verecek ya da hakaret edecek ve hem kendi başını hem de karşı taraftakilerin başını ağartacak, mahkeme kapılarında sürünecek demektir. Rüyada tecavüze uğramak diğer yandan da özel hayat ile tabir edilir, rüya sahibi ilişkisinde büyük hayal kırıklığı yaşayabilir.

Rüyada Tecavüz Etmek

Rüya sahibinin yaşayacağı büyük sorunlara işaret eder. Çok sıkıntılı bir dönem geliyor demektir. Rüyasında tecavüz ettiğini gören kişinin peşini uzun süre uğursuzluklar ve belalar bırakmayacak demektir.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyasında tacize uğradığını gören kişi, hayatta her istediğine kavuşur, hayalleri gerçek olur, duaları da yerine ulaşır diye tabir edilir.

Rüyada Zina Yaptığını Görmek

Rüyada zina yapmak iki şekilde tabir edilir. Birincisi, rüya sahibinin uzun ve hayırlı bir ömür geçireceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına tabir edilirken diğer yandan da bazı kimselerden büyük kötülük görmeye ve musibetlere bulaşmaya yorulur.

Rüyada Cinsel İlişkide Bulunmak

Rüyada helali olan kişiyle cinsel ilişkide bulunduğunu gören kişi, helal yoldan rızk ve mal elde edecek demektir. Bu rüya hayırlı dualar arasındadır, bolluk, bereket ve zenginlik şeklinde tabir edilirken aynı zamanda mutlu olmak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan büyük bir sevince ve olumlu değişmelere delalet eder. Rüya sahibi güzel işler yapıp, tatlı konuşan kişi olduğu için çevresindekiler tarafından da çok sevilir ve saygı görür. Bu rüya için ayrıca şan, şöhret, şeref ve kısmet sahibi olmak değerlendirilmesi yapılır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tecavüz Görmek ile ilgili yorumlar

isimsi: rüyamda ben taciz ediliyordum biri beni öpüp her öptüğünde bir bisküvi veriyordu ama yan oda gibi vir yerde beni taciz edenin arkadaşı tanımadığım birine tecavüz ediyordu sonra kızı bırakıyor kız gidince ben yerde bir damla kan görüyorum ordan anlıyorum tecavüz ettiğini anlıyorum

Rüyada Tecavüz Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019