Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada tavus kuşu görmek, yumuşak başlı, anlayışlı, güler yüzlü, sessiz sakin, oturmasını kalkmasını bilen, gereksiz ve haddini aşan laflar etmeyen, iyi kalpli ve yüce gönüllü bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, çevresinde olup da bu özellikleri taşıyan bir kimse de olabilir.Bu kişi kötülük bilmeyen, düşmanı için bile iyilik yapabilecek kadar temiz yürekli olan biridir diye yorumlanır.

Rüyada Tavus Kuşu Tüyü Görmek

Tavus kuşu tüyü zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin yüksek oranda geliri olduğu, bu sayede geçimin çok rahat sağlayabildiği gibi aynı zamanda da kolaylıkla mal edinme ve para biriktirme gücüne sahip olduğu şeklinde tabir edilir. Kolay ve rahat bir yaşama kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Tavus Kuşu Eti Yemek

Rüyada tavus kuş eti yemek çok hayırlı ve makbuldür, helal yollardan ama çalışmaya gerek kalmadan büyük bir miras sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin emek harcamada ama hile ya da hırsızlık da yapmadan hakkı olan bir mala ya da paraya kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Erkek Tavus Kuşu Görmek

Rüyada erkek tavus kuşu görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca bir rütbelinin koruması ve gözetimi altında olacağı, onun sayesinde hayatının güzelleşeceği, kolaylaşacağı ve her işinin hemen hallolacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tavus Kuşunun Uçtuğunu Görmek

Rüyada tavus kuşunun uçtuğunu görmek iyi değildir, rüya sahibinin sahip olduğu bazı şeylerin elinden kayıp gideceğine ya da değerini yitireceğine delalet eder.Bu rüya kayıpların hem maddi hem de manevi anlamda olan şeyler olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tavus Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada tavus kuşu yumurtası görmek, rüya sahibinin bir kimse üzerinden mal, kazanç ya da rızık sahibi olacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tavus Kuşu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019