Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tavan Görmek

Rüyada Tavan Görmek

Rüyada tavan görmek, hayırlara delalet eder. Makam ve rütbe sahibi olmak, değer kazanmak, saygınlık elde etmek ve soylular arasına girmek anlamına gelir.Rüya sahibinin geleceğinin çok parlak olduğu anlamına gelir. Rüyada tavan gören kişinin başı dik ve mağrur kimse olduğu, ideallerinin de yüksek olduğu anlamına gelir. Kişi, hiç arkasına bakmadan, geleceği planlıyor demektir. Bu rüyayı gören kişi, tahsil hayatında, iş ve aşk hayatında da çok başarılı ve mutlu olacak demektir.

Rüyada Tavan Çökmesi

Rüyada tavanın çökmesi hiç iyi değildir, büyük bir musibet yaşanacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine işaret eder. Gözyaşı olarak yorumlanır ve insanları mateme sürükleyecek çok acı bir şeyin yaşanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Tavan Çatlaması

Rüyada tavanın çatladığını görmek de hayırlara yorulmaz. Evde yaşanacak tatsızlıklara, münakaşalara ve kavgalara işaret eder. Hane halkının geçim derdine ve yokluğa düşmesinin yanı sıra fikir ayrılıklarının da yaşanacağı anlamına gelir. Aynı zamanda çatırdamaya başlayan evliliklere delalet eder.

Rüyada Tavan Akması

Rüyada tavan akması, geçmişte yaşanan bir acının henüz taze olması ya da yeniden hatırlanarak tazelenmesi nedeni ile insanların üzülüp, gözyaşı akıtmasına tabir edilir.Hiç unutulmayacak kadar büyük bir acının bazı ritüeller nedeni ile sürekli hatırlanacak olması anlamına gelir.

Rüyada Tavan Boyamak

Rüyasında tavan boyadığını gören kişinin, mevcut olan hayatından bir nebze sıkıldığı ve hayatında bazı yenilikler yapmaya karar vereceği yorumu yapılır. Rüya sahibi başka bir eve taşınmak isteyebilir, yeni arkadaşlıklar edinip farklı ortamlara girme arzusunda olabilir ya da tatile çıkabilir.

Rüyada Tavanarası Görmek

Rüyada tavanarası görmek, rüya sahibinin içine kapanmasına, kendine dönüp, kendi kendisiyle vakit geçirmek istemesine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tavan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019