Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tarlada Çapa Yapmak

Rüyada Tarlada Çapa Yapmak

Rüyada tarlada çapa yapmak, çok çalışmak ve geleceğe dair iyi şeyler yapmak isteyen rüya sahibinin, kimseden destek almadan her işi tek başına halledeceğini, küçük de olsa başarılı olacağını ve özelikle kendi işinden ekmeğini kazanarak kimseye muhtaç kalmayacağını işaret eder. Boş işlerle uğraşmak yerine, her zaman aklını kullanarak kazanç kapıları bulan rüya sahibinin ailesine de en iyi şekilde baktığını, kendisine dair yatırım yapamasa da, çocuklarının her isteğini yerine getirmenin manevi mutluluğunu yaşayacağını tabir eder. Beden gücünü kullanmak suretiyle yapılacak ağır mesaili bir işe girileceğine, zor ve sıkıntılı durumların kısa sürede geçmeyeceğini ancak şu zamanda yapılan her türlü girişimin ilerleyen yıllarda kişiye mutluluk ve başarı getireceğini, maddi anlamda da hayal ettiği yaşama kavuşacağını tabir eder.

Rüyada Tarlada Çapa Yapıp Yorulmak

Kişiyi sürekli engelleyen bir aile üyesine işaret eden rüya, baba veya baba tarafından bir akraba ile iş konusunda girilecek bir tartışmanın kişi üzerinde çok olumsuz şekilde etkiler bırakacağını, moralsizlik yüzünden yapılan işe yeterince önem verilmeyeceğini ve bu dönemde az da olsa gelir kaybı yaşanacağını bildirir. Kişiye destek olmadığı gibi, köstek olan aile ve akrabaları da simgeleyen rüya, moral bozucu konuşmaları ve kişinin ortaya koyduğu işleri aşağılayan insanların varlığını da delalet eder.

Rüyada Tarlada Çapa Yaparken Çapayı Kırmak

Kararsızlık yaşayan kişinin bocalama dönemi içinde sürekli boş işlerle ve gerçek olması imkansız hayallerle vakit harcayacağını, iş konusunda sıkıntısı olanların da yeni iş bakmak yerine sürekli şikayet ederek zaman öldüreceklerini, bu süreç sonunda da borçlar yüzünden ekstra sıkıntı çekeceklerine alamet eder. Yeteneklerini hiçe sayan rüya sahibinin kendini değersiz göreceği ve çalışma azmini kaybedeceği bir dönemi de simgeler.

Rüyada Tarlada Çapa Yapmanın Psikolojik Yorumu

Genel olarak maddi sorunlar yaşayan, geçim sıkıntısı yüzünden geceleri rahat uyuyamayan, sürekli olarak durumunu düzeltmeye yönelik düşünceler içinde olan kişilerin gördükleri rüyalardandır. Gün içinde borçlar yüzünden strese giren ve aşırı derecede kaygılanan kişilerin psikolojik durumlarını da ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tarlada Çapa Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019