Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Taramak

Rüyada Taramak

Rüyada taramak, kişinin, kendisini büyük üzüntülere ve hayal kırıklığına sokacak sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına, kendisini adadığı çalışmaları uzunca bir süre boyunca görmek istemeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, mevki kaybına uğrayacağına ve iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, uzun yıllardan beri süren bir dostluğun arabozucular yüzünden yıkılacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Saç Taramak

Hiç beklenmedik bir anda karşılaşılacak olan kötü bir durumdan ötürü işlerin çok zor ve sıkıntılı bir hal alacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, ekmek teknesinin atılacak bir iftiradan ötürü kapanacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına ve bilinmeyen bir sebepten ötürü ceza ödemek zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada Sakal Taramak

Olumlu ve olumsuz olarak iki şekilde yorumlanır. İş hayatında çok hayırlı bir mevkiye terfi edilmeye, kazancın günden güne artmasına ve ferahlığa çıkmaya, sorunlu kişilerle aradaki tüm ipleri kopartmaya ve zararlı alışkanlığı olan kişileri hayattan çıkarmaya delalettir. Ayrıca, iş konusunda can sıkıntısı yaşanacağına ve maddi durumun kötüye gideceğine alamet eder.

Rüyada Bıyık Taramak

Sevilen kişilerin tavsiyesi üzerine girilen bir işte çok büyük aşamalar kaydedileceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine tabir edilir.

Rüyada Yün Taramak

İş konusunda engel olan kişiler yüzünden büyük kazanç getirecek çalışmaların ve projelerin elden kaçacağına, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, işlerin günden güne bozulacağına ve değersiz kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Taramak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019