Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tapu Görmek

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek, maddi kazanç elde etmeye, işin kalıcılığına, sabit bir gelir sahibi olmaya, elindekilerinin kendine yetecek oranda olmasına ve bu sayede kendi yağında kavrulup gitmeye tabir edilir. Rüya sahibi azıcık aşım, kaygısız başım felsefesi ile yaşayan, karnı doyduğunda da bunun dünyanın en kıymetli varlığı olduğunu savunan kişi olarak tasvir edilir. Dünyalık olarak açıklanır, rüya sahibinin maddi değeri olan bir eşyaya para yatıracağı anlamına gelir.

Rüyada Tapu Almak

Rüyada tapu almak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin yakın zamanda toprak, bağ, bahçe benzeri bir taşınmaz sahibi olacağına işaret eder. Kişi, belki de hayatında şimdiye kadar daha önce hiç yapmadığı kadar büyük bir alış veriş yapmış olacak ve kendisi için kalıcı bir şeye sahip olacak demektir.

Rüyada Tapu Senedi Görmek

Rüyada tapu senedi görmek, baş ağrıtacak olaylar yaşamak, can sıkıcı sözler işitmek, rüya sahibini hop oturtup hop kaldıracak haberler olarak tabir edilir. Moral bozukluğu, hastalık ya da üzüntü anlamına gelir.

Rüyada Evin Tapusunu Almak

Rüyada evinin tapusunu aldığını gören kişi eğer kiracıysa gerçekten de kiracı olmaktan kurtulacak demektir. Rüya sahibinin oradan oraya sürüklenmekten, sürekli yer değiştirmekten bıkmış olduğu için, borçla harçla, krediyle bir ev sahibi olacağına ve rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak, rüyayı gören kişinin çok isabetli bir yatırım yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bugün bir lira vererek alacağı bir topraktan birkaç yıl içinde on liralık kar elde edecektir diye tabir edilir.

Rüyada Ev Değiştirmek

Rüyada ev değiştirmek, rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili çok önemli kararlar alacağına geleceğiyle ilgili hayırlı olacak adımlar atacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tapu Görmek ile ilgili yorumlar

Salim: Rüyamda elimde kaçtane tapu verdı baba tarafından akrabamız ķız elimden alıyordu tapuları

Rüyada Tapu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019