Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tank Görmek

Rüyada Tank Görmek

Rüyada tank görmek, dikkate alınması gereken ve herkesi ilgilendiren bazı şeylerin yaşanacağı anlamına gelir. Resmi devlet işlerine, bu işlerde görevli olan, güçlü, kuvvetli, makam sahibi kimselere, bu kimselerle bir araya gelmeye tabir edilir. Bu rüya büyük sorunların baş göstereceğine ve bunların hafife alınmamasının önemli olacağına işaret eder. Rüyada tank görmek, ağır başlı, vakur, kibirli, iri cüsseli, para ve mal sahibi bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Tanka Binmek

Rüyada tanka bindiğini gören kişi, çok uğraştığı, koşuşturduğu, yorulduğu ve üstüne düşen her şeyi yaptığı halde halledemediği bir işini resmi görevde en üst makamlarda olan ve sözü geçen bir yakınına bildirip, halk arasında bilinen tabirle torpil yaptırıp halledecek demektir.

Rüyada Askeri Tank Görmek

Rüyada askeri tank görmek, üzerinde titizlikle ve büyük bir ciddiyetle çalışılması gereken, çok hassas ve hayati önem taşıyan bir konun varlığına işaret eder. Gerçekleştiğinde büyük mutluluk, başarısızlığında yıkım olacak kadar büyük bir mesele olarak değerlendirilir.

Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek, emniyette ve güvende olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin güçlü, kuvvetli ve kudret sahibi olması anlamına gelir. Kötülüklerle mücadele etmeyi başaran, inancını ve umudunu yitirmeyen, her şerde bir hayır olduğuna inanan bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Jip Görmek

Rüya sahibinin işinde çok başarılı olacağına, bu sayede maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine delalet eder. Makam sahibi olmaya, geldiği yeri unutmamaya, zenginlik içinde olup, tevazu göstermeye yorulur.

Rüyada Jip Kullanmak

Rüyada jip kullandığını görmek, rüya sahibinin hayatta istediği her şeye sahip olacağına, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tank Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019