Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Takvim Görmek

Rüyada Takvim Görmek

Rüyada takvim görmek, çok hayırlı bir rüyadır ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin kazançtan yana yüzünün güleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerden yana kısmetinin çok açık olacağı anlamına gelir. Kişi, kolay yoldan ama çok karlı işler yapmanın yollarını bulacak demektir. Rüyada takvim görmek, hayırlara ve güzelliklere yorulur.

Rüyada Takvim Yaprağı Görmek

Rüyada takvim yaprağı görmek, rüyayı gören kişinin hayatının yolunda, işlerini de istediği gibi gideceği şeklinde tabir edilir. Kişi, çok çalışıp, harcadığı emeğin karşılığını hak ettiği şekilde almayı başaracak demektir. Rahat ve güzel bir hayata işaret eder.

Rüyada Takvim Yaprağı Koparmak

Rüyada takvim yaprağı kopardığını gören kişi hayatta her dileğine ve isteğine kavuşacak, elini attığı her işten başarıyla, zaferle ve alnının akıyla çıkacak, ustaca zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenecek ve huzursuzluğa meyden vermeden huzur içinde yaşayacak demektir.

Rüyada İlkbahar Görmek

Rüyada ilkbahar görmek, umutların yeşermesi, yeni başlangıçlar, hayırlı kararlar ve isabetli adımlar olarak değerlendirilir. Canlanmaya, yenilenmeye, keyif ve afiyette olmaya, yaşam enerjisine kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Yaz Ayını Görmek

Rüyada yaz ayını görmek, büyük mutluluk, sağlık, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı güzel günlere delalet eder. Kişi, hayallerine ve isteklerine kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sonbahar Görmek

Rüyada sonbahar görmek, üzüntü, sıkıntı ve keder olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı hem maddi hem de manevi kayıplara işaret ederken, sonu hüzün ve vedayla bitecek gönül ilişkilerine delalet eder.

Rüyada Kış Mevsimi Görmek

Rüyada kış mevsimi görmek, yorgunluk ve huzursuzluğa, çalışma ve yaşama isteğini kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin her şeyden elini eteğini çekeceği bir dönemin yaşanacağı anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Takvim Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019