Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Takke Görmek

Rüyada Takke Görmek

Rüyada takke görmek, on parmağında on marifet olan, tek başına her işi çekip çevirmeyi bilen, hem evde hem dışarda çalışan, kimseye muhtaç olmamak ve el açmamak için elinden geleni yapan, çocukları için hem anne hem baba olmayı bilen, hayatını çocuklarına ve eşine adayan, cefakâr bir hanıma işaret eder. Bu rüya bekâr kişiler için çok hayırlıdır ve makbul olan kısmete kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Takke Takmak

Rüyada takke takmak, rüya sahibinin her düşünün ve isteğinin gerçekleşeceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sevdiği ve kendisi ile yuva kurmayı çok istediği kişi ile dünya evine gireceği ve onu helali yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Takke Almak

Rüyada takke almak, rüyayı gören kişini bazı kararlar alacağına ve bunları uygulamak için imkân elde edeceğine delalet eder. Yeni başlangıçlara, planlara ve projelere alamet eder.

Rüyada Takke Takan Birini Görmek

Rüyada takke takan birini görmek hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı, mutlu, temiz ve güzel olaylara işaret eder. Kişinin, ailesinin hayır duasını ve rızasını alarak büyük ve önemli bir adım atacağına ve bu sayede hayatının tamamen değişeceğine tabir edilir.

Rüyada Külah Görmek

Rüyada külah görmek, rüya sahibinin uzun ya da kısa bir yolculuk sonrasında yapacağı mekân ve çevre değişikliğine delalet eder. Kişinin otobüs, tren, uçak ya da vapurla gideceği bir yer olduğu anlamına gelir.

Rüyada Külah Takmak

Rüyada külah takmak, şans anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına ve karşısına yeni gelir kaynaklarının çıkacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Takke Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019