Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Takım Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada Takım Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada takım elbise giydiğini görmek, kişinin devlet makamı ile ilgili bir sınavdan başarı ile sonuç alacağına, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına işaret eder. Takım elbise giyen kişinin devletin önde gelenleri tarafından büyük bir iyiliğe maruz kalacağına da yorumlanır. Bu rüya, kişinin gelirinin artacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine de yorumlanır. Güzel bir geleceğe sahip olunacağına ve başarılarla dolu bir iş hayatının varlığına da tabir olur. Siyah bir takım elbise giymek, devlet makamında işe girmeye, beyaz takım elbise giymek ise kişinin muradına erip, güzel bir yuva kuracağına işarettir. Sarı takım elbise giymek, sağlık ile ilgili sıkıntılar olacağına, yeşil takım elbise giymek ise kişinin ani bir yolculuğa çıkacağına delalettir.

Rüyada Takım Elbise Giyen Erkek Görmek

Kişinin hayatında çok büyük ve olumlu gelişmelerin olacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir geleceğe adım atacağını ve bu adımı atarken eğer bekarsa yakın zamanda bir yuva kuracağının de işaretçisidir. Hem iş, hem de gönül ilişkileri konusunda son derece olumlu bir döneme girildiğini haber verir.

Rüyada Takım Elbise Almak

Kişinin kendisine sıkıntı veren bir durumdan kurtulması için bir büyüğünden yardım alacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına ancak çok uzun sürmeyeceğine delalettir. Alınan resmi bir yardımı veya resmi makamlarla yapılacak bir iş sahibi olunacağına da alamet eder.

Rüyada Takım Elbise Satmak

Kişinin elinden yüklü miktar para çıkmasına yorulur. Elden çıkan para aynı zamanda büyük bir mülke ya da mala da gidebilir. Rüyada satılan takım elbisenin rengi siyah ise işlerin bozulacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına yorulur. Karışık renkte bir takım elbise ise çocuk sahibi olunacağına işaretken, sarı takım elbise satmak hastalıklara delalettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Takım Elbise Giydiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019