Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tahlil Görmek

Rüyada Tahlil Görmek

Rüyada tahlil görmek, bilinmeyenlere ulaşmak, saklı olana ulaşmak, bugüne kadar açığa çıkmayan bir sırdan haberdar olmak manalarına gelir. Tahlil gören kimse, yaşamındaki bazı olayların kendisine anlatıldığı gibi olmadığını öğrenir. Rüyanın durumuna göre sevinç veya hayal kırıklığı olarak nitelendirilebilen rüya, genel olarak zihin açıklığına kavuşmayı ve olaylara farklı açılardan bakmayı öğrenmeyi işaret eder. İş konusunda elde etmek istenilen makam için özverili çalışmalar yapılacağını ve rüya sahibinin kendisini amirlerine fark ettirmek için uğraş vereceğini, planlarını devreye sokacağı uygun anı bularak nihayetinde başarıya kavuşacağını delalet eder.

Rüyada Kan Tahlili Görmek

İstenmeyen dedikodular üreten yakın bir ahbaba işaret eden rüya, kendisiyle husumeti olan birinin canını yakmak için kişi aleyhinde sözler sarf edip ortalığı karıştıracağına, fesatlıklar içinde kalınacağına işarettir. Moral bozacak tartışmalar ve gereksiz laf dalaşlarına girileceğine, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine delalet eder. Kan tahlili derin şüpheler içinde kalınan bir evlilikte yol ayrımına gelineceğine, bazen de iftiraya maruz kalınması yüzünden kişinin yuvasının bozulacağına alamettir.

Rüyada İdrar Tahlili Görmek

Kişinin ailesini şüpheye düşürecek, kendisine olan inançlarını zayıflatacak şeyler yaptığını ve özellikle yakın ailesini üzeceğini bildirir. İdrar tahlili İslami olarak kişinin sınanacağını ve başına gelen zor durumlarla baş etmeyi öğreneceğini, inancına dört elle sarılması gerektiğini de ifade eder.

Rüyada Tahlil Görmenin Psikolojik Yorumu

Her olayı enine boyuna araştıran ve karar verme güçlüğü çeken kimselerin kimi zaman sosyal yaşamlarında tutuk kaldıklarını işaret eder. Duygusal açıdan karşı tarafa güvenmek konusunda güçlük çekildiğine ve her zaman herkese şüphe içinde yaklaşıldığına, kişinin en çok kendisine güvenmesi yüzünden yalnız bir hayat yaşamak zorunda kaldığına da tabir edilir. Tahlil gören kişiler fazla ince eleyip sık dokumalarından dolayı ağırdırlar ve sürekli başkalarında kusur bulmaya çalışır, kendi eksikliklerini görmezler.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tahlil Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019