Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tablo Görmek

Rüyada Tablo Görmek

Rüyada tablo görmek, hayal gücünün çok çalışıyor olduğuna, rüya sahibinin yeteneklerine, ilgi alanlarına, hayal dünyasının büyüklüğüne ve iç dünyasının zenginliğine tabir edilir. Kişinin her insan gibi pembe düşleri olduğuve bunları gerçekleştirmenin peşinde koştuğu anlamına gelir. Rüyada tablo görmek, engin bir ufka veetkili bir vizyona sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Tablo Satın Almak

Rüyada tablo satın almak, rüyayı gören kişinin dünya malından da nimetlerinden de dilediği kadar faydalanacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok çalışması ve inanması sayesinde hatırı sayılır ölçüde dünyalığa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Tablo Asmak

Rüyada tablo asmak, rüya sahibinin yenilmekten ve başarısızlıktan çekinmediğine, her düştüğünde yeniden ve bu defa daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacağına bu sayede de ulaşılmaz hayallerine ulaşacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Yağlı Boya Tablo Görmek

Rüyada yağlı boya tablo görmek, rüya sahibinin ne kadar iyi kalpli ve iyi niyetli bir kimse olduğuna işaret eder. Kişi elindeki son kuruşunu da, kalan son lokmasını da ihtiyaç sahipleriyle paylaşabilecek kadar hoş ve zengin gönüllü bir o kadar da yüce kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Manzara Resmi Görmek

Rüyasında manzara resmi gören kişi, duyduklarının hiç birine inanmayan, gözüyle gördüklerininse sadece yarısına inan kimsedir ve hiçbir şeyin dışarından göründüğü gibi olmadığını bildiği için, bir olayın aslını öğrenmek istediğinde başkasından sormak ya da söylenenlere inanmak yerine kaynağından öğrenmeyi tercih edip, asıl bilgiye ulaşmayı alışkanlık edinmiş demektir.

Rüyada Resim Sergisi Görmek

Rüyada resim sergisi görmek, rüya sahibinin bir işte çok başarılı olacağına, bu mutluluğu da herkesle paylaşmak isteyeceğine tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tablo Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019