Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada tabak kırılması görmek, rüyayı gören kişinin hayatının o ana dek olan tüm sıkıntılardan arınıp daha huzurlu ve istediği kadar güzel geçeceğine işaret eder. Bir dönüm noktasını vurgulayan rüya, geçmişteki aksiliklerin ve üzüntülü durumların sona erdiğinin de habercisidir. Çok kısa süre içinde yaşanacak güzel gelişmelere işaret eden rüya aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre, yakın bir kimsenin vefat haberinin alınacağı şeklinde de yorumlanır. Tabağın içi dolu ise ve kırıldığında içindekiler de yerlere saçılıyorsa bu durumda kişinin ölümcül bir hastalığa yakalanacağına yorulur.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada kişinin tabak kırması, yakın çevresindeki kişileri kıracak veya üzecek eylemlerde, söz ve davranışlarda bulunacağı anlamına gelir. Başka birini tabak kırdığını görmek ise, dış etkenlerden dolayı çekilecek bir sıkıntının da işaretçisidir.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada görülen tabak, kişinin hayatındaki olumlu gelişmelere ve hayırlara vesiledir. Aynı zamanda devlet erkanından bir kimse ile görüşüleceğine ve çözümü gecikmiş bir mevzuda aydınlığa kavuşulacağına da yorumlanır.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Boş tabak kişinin maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağı ve fakir bir hayata düşeceği şeklinde tabir olunur. Tabağın dolu olması ise, zenginliğe, mal, mülk edinmeye ve berekete işarettir. Görülen tabak cam ise kişinin aradığı huzuru ve mutluluğu gözünün önünde olmasına rağmen görememesini ve yanlış yerlerde dolaştığını delalet eder. Görülen tabak kağıttan ise, sağlıklı bir ömre sahip olunur. Bakır tabak görmek kişinin içinde bulunduğu ortamlarda son derece huysuz ve uyumsuz biri olarak adlandırıldığına, plastik tabak da iki yüzlü, samimiyetsiz bir kimse olunduğuna ve isteklerin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Porselen tabak, uzakta bulunan ve sevilen bir kişiden önemli bir haber gelmesine yorumlanır. Aynı zamanda hediye gelmesi olarak da tabir edilir. Porselen tabağı kırdığını gören kişi, kendisi için çok değerli olan biri tarafından incitilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tabak Kırılması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019