Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Süs Görmek

Rüyada Süs Görmek

Rüyada süs görmek, iyi haberler alınmasına, aşırı sevinç duyulacağına ve yolunda gitmeyen işlerin düzeleceğine alamettir. Genel anlamda güzel bir rüyadır ancak bazı durumlarda kişinin aşırı savurgan davrandığını veya olayların iç yüzünü bilmeden ön yargılı şekilde davranması yüzünden yanılgıya düşebileceğini de bildirir. Genç, bekar erkekler için maddiyata aşırı önem veren, itibarı ve gücü her şeyden üstün tutan kişilerin varlığına alamettir. Nişanlanmaya ya da sözlenmeye de işaret eden rüya, herkesin imrenerek bakacağı hayat koşullarına, eve veya mülklere sahip olmak, zenginliği ile övünmek ve daha çok kazanma hırsı içinde olmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Süs Eşyası Görmek

Süs görmeye benzer şekilde yorumlanır fakat, bayanlar için güzelleşmek, makyaj yapmak için kullanılan süs eşyaları görmek genellikle zengin bir eşe sahip olunacağını, kişi evli ise, eşinin alacağı değerli ziynet eşyaları ile mutlu olacağını bildirir. Gamsız bir hayat sürdürmek ve kedere düşmeden, her an mutluluktan coşacak bir hayata sahip olmanın da müjdesini verir. Süs eşyası güzel sürprizler yaşamak, sevilen kişilerle eğlenceli toplantılar yapmak ya da uzun bir tatile çıkmak anlamına da gelir.

Rüyada Araba Süsü Görmek

Kişinin heves ettiği şeylerin genellikle yaşamda bir karşılığı olmadığına alamettir. Başkalarına hava atmak saygınlık elde etmek ya da itibar kazanmak isteği ile hareket eden ancak, niteliksiz işler yapan rüya sahibinin çevresinde alay konusu edilmesini ya da ciddiye alınmamasını işaret eder.

Rüyada Süs Görmenin Psikolojik Yorumu

Dış görünüşe çok önem veren, etiketlere ve statüye sahip olmak için uğraşan, başkalarının gözünde değerli biri olmak isteyen kişilerin işaretidir. Genellikle öz güven eksikliğini ve kişinin içinde çocukluk yıllarından kalma bir kompleksin var olduğunu, bu yüzden kendisini sürekli ispat etmek ve çevresindeki kişiler tarafından saygınlık elde etmek için didinen kişilerin ruh hallerini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Süs Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019