Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, rüyayı gören kişinin o kimse ile ilgili olarak bilinçaltına yer etmiş bir konunun varlığına rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda hep aynı kişiyi görmesi o kişiyi uyanıkken çok düşündüğüne, merak ettiğine ya da özlediğine tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda o kişi için bir beklenti içerisinde olmaya ya da o kimseden gelmiş bir zararı içine dert ederek çok kafaya takmaya tabir edilir.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Bir kişi eğer rüyasında sürekli aynı kişiyle kavga ettiğini görürse, rüya sahibinin kendisine yol gösteren, akıl veren ve yanından hiç ayrılmayan bu nedenle de hayatının büyük bir kısmını kaplayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisine yanında olduğu için minnet duyduğu bir insan olduğuna yorulur.

Rüyada Hep Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada hep aynı kişiyi görmekle, sürekli aynı kişiyi görmek aynı anlama gelir. Yaptıkları ile rüyayı gören kişiyi ama olumlu ama olumsuz yönde etkileyen bir kimseye ve rüya sahibinin de onu ve yaptığını aklından çıkaramayışına rivayet edilir.

Rüyada Hep Aynı Kişiye Âşık Olmak

Rüyayı gören kişinin gerçekten de kendisine karşı özel duygular beslediği ve onu hiç aklından çıkarmadığı bir insan olduğuna alamet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin gerçek bir aşk yaşama özlemi içinde olduğuna delalet eder.

Rüyada Hep Aynı İnsanı Görmek

Rüyada hep aynı insanı görmek onunla telepati aracılığıyla yani düşünce gücü ile iletişime geçmeye işaret eder. Ve bazı rüya tabirlerine göre bu vesile ile o kişiyle mutlaka yakın zamanda bir yerde karşılaşılacağına tabir edilir. O kişide telefon almaya ya da onunla bir araya gelmeye yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek ile ilgili yorumlar

Hatice: Bir sevdiğim var ve ne zaman onunla aramızda kötü bir şey yaşansa o günün gecesinde rüyama hep aynı kişi giriyor. Bu kişi eskiden tanıştığım bir arkadaşım (erkek). Rüyamda hep mutlu gözüküyoruz. Sanki sevgiliymişiz gibi. Ama ben bu çocuğu hiç düşünmüyorum bile. Yani etkilenme rüya olduğunu sanmıyorum. Ne zaman sevgilimle kavga etsek o gece rüyama giriyor o eski arkadaşım.

Ayse: Yıllar önce bekarken beni seven bşr cocuk vardı ama cok seviyırdu ben onu hiç sevmiyordum bana teklifini kabuk etnedim ve bu kişi yurt dısına gitti orda evlendi. Ben suan evliyim 12 yıl oldu ama yıllardır aynı kişiyi ara ara ruyamda görüyorum ne alaka diyorum. Sevsem anlıcam da sevmşyorumki neden aynı kişi ruyama geliyor surekli bi türlü anlamıyorum. Ruyamdada sanki birbirimizi seviyırmusuz gibi görüyorum ama alakası yok ve sıkıldım artık görmek istemiyorum. Ama görüyorum

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019