Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sümkürmek

Rüyada Sümkürmek

Rüyada sümkürmek, rüya sahibinin alacağı hayırlı haberlere delalettir. Kişinin, çok heyecanlanacağına, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına yorulur. Aynı zamanda, kişinin kısmetinin bol olduğuna, gün geçtikçe daha da artacağına aldığı güzel haberlerden sonra iş hayatında daha büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, yapılan işlere verilen öneme, sorunların titizlikle çözümlenmesine ve işlerinde detaylara önem veren bir iş terbiyesine sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibinin, her işinde yeni bir çalışma yeteneği sergilemesine ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışmasına yorulur.

Rüyada Burun Kanaması

Rüyada burnunun kanadığını gören kişinin işlerinin ve kazancının artacağına, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına delalet eder. Sorun çıkaran olayların sona ereceğine ve rüya sahibinin bir işyeri açıp kendi işinin patronu olacağına yorumlanır.

Rüyada Burundan Açık Renkli Kan Gelmesi

Rüyada burnundan açık renkli kan geldiğini gören kişinin Allah yolundan çıktığına, hak yediğine ve türlü zalimliklerle insanlara zarar verdiğine yorulur.

Rüyada Burundan Koyu Renkli Kan Gelmesi

Rüyada burnundan koyu renkli kan geldiğini gören kişinin hastalık ve dertlerden kurtulamayacağına ve ömür boyu çekeceği bir derde gireceğine delalet eder.

Rüyada Burundan Kurt Çıkması

Rüyada burnundan kurt ya da kurtçuk çıktığını görmek, kişinin içinden çıkılmaz sorunlarla karşılaşacağına ve bastırdığı korkularıyla bir gün yüzleşmek zorunda kalacağına işarettir.  Aynı zamanda, rüya sahibinin, gelecekle ilgili endişelerinin arttıkça kendisine daha çok zarar verdiğine yorulur.

Rüyada Hıçkırık Tutması

Rüyada hıçkırık tutması, kişinin yaptığı hataları tekrarlamasına ve bu yüzden içinden çıkılmadık durumlarla karşılaşmasına delalet eder. Kişinin olmadık anlarda karşısına çıkacak durumlara şaşırmasına ve işlerinin karmakarışık durumlara dönmesine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sümkürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019