Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, rüyayı gören kişinin, mevki makam sahibi, eğitimli, akıllı ve bilgili bir kişi ile bir arkadaşlık kuracağına, birlikte çok iyi işler gerçekleştireceklerine, birçok başarılara imza atacaklarına, iş hayatında kuracakları ortaklık sayesinde rakiplere büyük fark atacaklarına ve hayatlarının büyük kısmını birlikte geçireceklerine alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin yaratıcılık açısından aktif bir döneme girdiğine işaret eder.

Rüyada Su Yılanı Sokması

Zengin ve akıllı bir kişi ile arkadaşlık kurmuş olan rüya sahibinin, etrafındaki diğer insanlar tarafından kıskanıldığına, bu yüzden hakkında dedikodular çıkarılıp rencide edilmek istendiğine ve kötü ve üzücü durumlara düştüğüne delalet eder.

Rüyada Su Yılanı Öldürmek

Rüya sahibinin, ortaklık ettiği kişi ile kendisini kıskanan, kurdukları ortaklığı bozmak isteyen, haklarında kötü konuşan, gıybet eden kişilere karşı çeşitli önlemler alacaklarına, aldıkları önlemler sayesinde bu kişileri etkisiz hale getireceklerine ve tüm sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacaklarına tabir edilir.

Rüyada Su Yılanı Çıkması

Rüyada görülen yılanın çıktığı yere bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin, ağzından yılan çıkarsa kötü bir şey söylediğine ve bu yüzden başına büyük sıkıntılar açılacağına yorulur. Eğer yılan vücudunun herhangi bir yerinden çıkarsa aile bireylerinden birinin düşmanlık yapacağına alamet eder.

Rüyada Su Yılanı Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaklık kurduğu kişiden daha güçlü bir kişiden zarar göreceklerine, bu kişinin çok büyük baskı oluşturacağına, rüya sahibinin ve arkadaşının çok zor bir dönem geçireceklerine ve bu durumdan kurtulmak deneyimli birinden yardım alacaklarına işaret edilir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

İş hayatında çok dişli bir rakip ile karşılaşılacağına, birçok zarar görüleceğine ve bu rakip ile daha birçok kere karşılaşılacağına ve sürekli tartışılacağına tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Su Yılanı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019