Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Spor Salonu Görmek

Rüyada Spor Salonu Görmek

Rüyada spor salonu görmek, fiziksel olarak güç harcanacak bir iş sahibi olunacağına veya kişinin fiziksel özellikleri üzerinden para kazanacağına alamettir. Aynı zamanda görsel olarak kişinin çok güzel bir bayan ya da herkesin yakışıklı olarak nitelediği bir erkek olduğuna, kısmetlerinin fazlalığına da delalettir.  Kendisiyle fazlaca uğraşan, başkalarının dikkatini çekmek, sürekli olarak iltifat almak, ilgi görmek üzerine kurulu bir hayata da tabir edilen rüya, maddiyata düşkünlüğe, açgözlü davranıldığına ve azla yetinilmediğine de yorumlanır. Spor salonu görenlerin hayatlarında ani değişimler ve gelişmeler söz konusu olurken, ilgisini odaklayamayan rüya sahibinin iş konusunda zaman zaman sıkıntıya düşeceğini de ifade eder.

Rüyada Spor Salonu Açmak

Pek çok kişi ile beraber çalışacak olan rüya sahibinin birden fazla ortakla iş kuracağına da yorumlanır. Ticarete atılmak için arkadaşlarıyla konuşmak, aile üyelerinin de açılacak işte yer almaları için ısrar etmek, hedefleri çok yüksek koymak anlamına gelir. Yüksek bir maddi gelir elde etmek için kişinin yapacağı yatırıma da yüklüce para kaynağı bulması gerektiğinin altını çizen rüya, fırsatlar karşısında acele karar vermek yerine durum tespit çalışması yapmak ve eldeki tüm imkanları bir anda tüketmemek gerektiği konusunda ikaz da verir.

Rüyada Spor Salonunda Antrenman Yapmak

Spor salonunda antrenman yapmak takım halinde elde edilecek başarıya veya bir ödül kazanmaya alamettir. Özellikle işinde profesyonelliği ile herkesin takdirini kazanan kişinin uyumlu davranışları sonucunda başka firmalardan veya kuruluşlardan önemli bir teklif alıp transfer olacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine de yorumlanır.

Rüyada Spor Salonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini beğenen, fiziksel özellikleri ile gurur duyan ancak düşünsel olarak gelişimini çok fazla önemsemeyen, çevresinin kendisi hakkındaki düşüncelerinden yalnızca iyi olanlara değer veren, büyük bir ego sorunu yaşayan kişilerin psikolojilerini ifade eden rüya, aşırı bencilliğin ve para kaygısının da bir göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Spor Salonu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019