Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Siyah Türk Bayrağı Görmek

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Görmek

Rüyada siyah Türk bayrağı görmek, hiç hayra yorulmaz ve ülkenin birlik, beraberliğinde yaşanan sorunları ifade eder. Kalbi vatan sevgisiyle dolu insanların yaşanan sorunlardan etkilendiklerini, ailelerinde şehit olduğunu ya da bu tip haberler alarak derin bir kedere düşeceklerini, moral bozukluğu yaşayacaklarını işaret eder. Evlenecek çağda olanlar için kısmetlerinin son anda ters dönmesine, evlilik aşamasındayken sorun yaşayarak vazgeçmeye, askerlik görevini yapanlar için terhisleri ile ilgili problemler çıkacağını ifade eder. Hane üstünde kara bulutlar dolaştığına, resmi makamlarla ilgili işlerde büyük aksilikler yaşanacağını, yurt dışında yaşayanlar için daha uzun süreler hasret çekmek zorunda kalacaklarını delalet eder. Kayıplar yaşanacağını ve yas tutulacağını, kaza gibi durumlar nedeniyle iş göremez raporu alacak kadar sağlık problemlerine maruz kalınacağını da tabir eder.

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Taşımak

Uzun sürecek bir yas dönemi demektir ve genellikle rüyayı gören kimsenin ailesinden birinin erken yaşta vefat edeceğine yorumlanır. Siyah Türk bayrağı taşıyan kişi gençse aile büyüklerinden biri vefat eder. Yaşlı biri ise evlatlarının üzücü haberlerini alır. Hayra alamet olmadığı gibi, karanlık günlerin yaklaşacağını, kişinin umutsuzluk içine düşeceğini ve içine kapanarak kendisini herkesten soyutlayacağını da bildirir.

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Almak

Yanlış yatırımlar yapmak yüzünden elde avuçta ne varsa kaybetmek demektir ve iflas durumlarını da tabir eder. Ticaretle uğraşanlar için uğursuzluk ve zarar etmek manasına gelen rüya, borsa veya tahvil senetleri gibi işlerle ilgilenenler için ciddi bir ekonomik dar boğazın söz konusu olacağını, bu dönemde fazla hareket etmeden, mevcut durumu korumak adına önlemler almak gerektiğini de bildirir.

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile içinde şehit veren kimselerin gördükleri bir rüyadır ve rüya sahibinin yas tuttuğu anlamına gelir. Büyük kederlerin, acı çekmenin, psikolojik olarak yardım alınacak kadar kötü hissedildiğinin ve sağlık problemleri yaşandığının da tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019