Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Siyah Terlik Görmek

Rüyada Siyah Terlik Görmek

Rüyada siyah terlik görmek, kişiyi derin bir acı ile baş başa bırakacak olayın yaşanacağına alamettir ve bu olay uzun süre boyunca rüya sahibinin günlük yaşantısını etkileyecektir. Sevilen birinin kaybı, hastalık nedeni ile gerçekleşen bir vefat haberi de rüyada siyah terlik görmenin alametleri arasındadır. Özellikle iş alanında mantıklı kararlar vermek için uğraşsa da kişinin bir türlü istediği çözüme ulaşamadığını ve bu durumu düzeltebilmek için daha akılcı yaklaşımlarda bulunması gerektiğini, ailesinden ve işin erbabı olarak görülen bir kimseden de yardım alması gerektiğini ifade eder. Tereddüt içinde olan rüya sahibinin bu tereddütlü hareketleri nedeniyle fırsatları doğru şekilde değerlendiremediğini, başkalarının kendisine verdiği önerileri de aynı şekilde değerlendirmekten kaçınması yüzünden de çok basit bir şekilde hallolacak işlerin bir türlü çözüme kavuşmadığını alamet eder.

Rüyada Siyah Terlik Giymek

Yaşanılan kötü tecrübeler nedeniyle kişinin kendisini kapattığını ve dış dünyayla alakasını keserek daha yalnız ve tek başına bir hayat sürmeye başladığına, var olan karamsarlığı nedeni ile aslında çok da kötü olmayan hayatının farkına varamayarak sürekli şikayetçi bir tutum içinde olduğuna alamettir. Bu rüya kişinin içine kapanık kişiliği nedeni ile karşısına çıkan iş fırsatlarında atak davranamadığı için şansını başkalarına kaptırdığına ve bu yüzden daha sonra çok üzüntü duyduğuna alamet eder. Siyah terlik aile içinde yaşanacak ve uzun sürecek bir küslüğün de tabiridir.

Rüyada Siyah Terlik Almak

Sonucun kötü olacağını veya kişinin aleyhine sonuçlanacağını bildiği bir işe girişmesine ve kimseyi dinlemeden bildiği gibi davranmasına alamettir. Kişinin her türlü başarı ve başarısızlığın sorumluluğunu kendi üstüne alacak olduğuna işaret eder.

Rüyada Siyah Terlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Annesinden korkan kişilerin ruh hallerini ifade eder. Küçükken anne şiddeti gören veya üvey anne elinde büyüyen, kendisine kötü davranan ebeveynlere sahip olan kişilerin ilerleyen yaşlarda da annelerinden korkmalarını ve çekinmelerini tabir eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Siyah Terlik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019