Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Siyah Horoz Görmek

Rüyada Siyah Horoz Görmek

Rüyada siyah horoz görmek, erkek evlada kavuşmak anlamına gelir ve ailenin büyüyeceğine, kişinin sorumluluklarının biraz daha artacağına ancak her anlamda huzur dolu bir yaşam sürdürüleceğine ifade edilir. Kendi şirketi olan veya aile işi yapan kimselerin işlerini evlatlarına, özellikle erkek çocuklarına bırakmakla alakalı kararlar alacaklarını ve bu kararı yakın zamanda hane içinde yapılacak bir toplantı ile açıklayacaklarına yorumlanır. Bu süreçte kişiden faydalanmaya çalışan veya kullanmak isteyen çıkarcı kimselerin ifşa olacakları bir durum içine düşeceklerini ve rüya sahibinin durumu fark ettikten sonra bu kimselerle olan ilişkisini sona erdireceğini de tabir eder. Siyah horoz ilk anda kişiyi üzen veya telaşa sürükleyen bir haber alınacağını fakat bu haber sonrasında bazı olumsuzlukların farkına vararak işleri düzeltmek için hızlı hareket ederek menfi sonuçlar alınacağını da bildirir.

Rüyada Siyah Horoz Kesmek

Yanlış bir hamle ile kısmetini kapatmak veya bir kısmeti engellemek demektir. Genellikle yanlış alınan bir kararı ifade eden rüya, kişinin yaptığı hatayı fark ederek sonraki hamlelerini daha düzgün yapacağını ve zararı azaltacağını bildirir. Rüya sahibine laf sokan veya açığını arayan kötü niyetli bir kimse ile arkadaşlığı sonlandırmak manasındadır.

Rüyada Siyah Horoz Isırması

Kişinin moralini bozacak bir konuşma yüzünden canının sıkılacağını ve özellikle yakın çevresinde kendisini sürekli eleştiren, yaptıklarını, yaşam şeklini kıskanan arkadaşlarının olduğuna yorumlanır. Uzak akrabalardan birinin kişi aleyhinde yaptığı konuşmalardan haberdar olunacağını ve bu kimseye gerekli cevabı verecek olan rüya sahibinin yakın çevresi ile ilişkilerinde mesafeli bir tavır içine girerek, hem kendisini, hem de ailesini koruma altına alacağını ifade eder.

Rüyada Siyah Horoz Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşamını sürekli mücadele vererek ve sorunlarla uğraşarak geçiren kimselerin huzur bulma çabalarına işaret eder. Kendisini yaşam sevinci azalmış olarak gören kimselerin psikolojik açıdan yorgun ve yıpranmış hissettiklerinin de ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Siyah Horoz Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019