Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada sivrisinek öldürmek, kendisinden hayır ve vefa beklenmeyecek bir kişi ile açıklanır. Rüya sahibinin çevresindeki dünyadan bihaber, sadece günü ve anı yaşayan, dişe dokunur hiçbir iş yapmamış, hiçbir meziyeti olmayan, sadece menfaat için insanlara yanaşan ve onlara dalkavukluk eden bir kimsenin varlığına alamet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin başarılarının önüne geçmeye çalışan ve yollarını kapatmak için uğraşan bir kişiyi alt etmesi ile değerlendirilir.

Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyada böcek öldürmek de benzer şekilde açıklanır ve rüya sahibinin canını sıkmaktan ve malından yemekten başka bir işe yaramayan birini hayatından tamamen çıkarmak için karar alacağına ve bu konuda kesin kararlı davranacağına alamet eder.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürdüğünü gören kişi, ticaret hayatında kendisine rakip olan kişilere karşı başarı elde edecek demektir. Kem gözlerden ve art niyetli kişilerden korunmaya ve güvende olmaya işaret eder.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada kertenkele öldürmek, rüya sahibinin canını sıkan ve moralini bozan bir kişinin yapacağı ve artık bardağı taşıracak son damla olacak bir hareketi ile yollarını ilelebet ayrılacağına ve rüyayı gören kişinin bundan pişmanlık değil memnuniyet duyacağına delalet eder.

Rüyada Kirpi Öldürmek

Rüyada kirpi öldürmek, çok güçlü ve çok kararlı olan bir rakipten ya da hısımdan zarar görmeden, aklı ve mantıklı kararları sayesinde kurtulmayı başaracağına rivayet edilir. Bu sayede artık güvende olmaya yorulur.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek, hem hayra hem de şerre işaret eder. Rüya sahibinin akıllı ve kararlı adımlar attığı takdirde karlı işlere gireceğine ve güzel huylu kişilerle karşılaşacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına ve yakasını tekin olmayan kişilere kaptıracağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sivrisinek Öldürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019