Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Simit Yemek

Rüyada Simit Yemek

Rüyada simit yemek, rüya sahibine bolluk, bereket ve hayır getirecek bir iş yapmasına işaret eder. Rüya sahibi, hakkında hayırlı olacak bir tercih yapacak ve sonunda esenlik bulup, rahata kavuşacak demektir. Sıkıntıların bitmesi, huzurun ve sakinliğin hüküm sürdüğü günlerin gelmesi ile tabir edilir. Rüya sahibinin kafasını karıştıran ve başını ağartan ne kadar konu varsa bunlardan kurtulacağına artık bir konuda karar kılacağına işaret eder. Rüya sahibi bu sayede kararsızlığından kurtulmanın rahatlığını da yaşayacaktır. Rüyada simit yemek, hayatın düzene girmesine ve işlerin olumlu yönde ilerlemesine delalet eder.

Rüyada Simit Görmek

Rüyasında simit gören kişi, özverili ve başarılı çalışmalarının karşılığını alacak, eli bolluğa kavuşacaktır. Her ayı nasıl geçireceğini kara kara düşünmeyi bir kenara bırakacak, evindeki aşı, cebindeki parası da çoğalacaktır.

Rüyada Simit Almak

Rüyasında simit aldığını gören kişi, hayatında muvaffak olur ve fedakârlığı sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkar. Rüyada simit aldığını gören kişinin tüm hayatı üstün başarılar, takdirler ve ödüllerle dolar diye tabir edilir.

Rüyada Simit Satmak

Rüya sahibinin çektiği meşakkate yorulur. Rüyasında simit sattığını gören kişi, kıt kanat geçiniyor, aldığı üç kuruşu da ancak faturalarına yettirebiliyor demektir.

Rüyada Simit İkram Etmek

Rüya sahibinin yapacağı hayır işlerine işaret eder. Rüyasında simit ikram ettiğini gören kişinin, o kişiye büyük bir iyiliği dokunacak ve onun hayır dualarını alacak demektir.

Rüyada Simit Dağıtmak

Rüyasında simit dağıttığını gören kişi, yetim hakkı yemez, kimsenin emeğine göz dikmez, harama el uzatmaz ve Allah katında günah olan hiçbir işe bulaşmaz diye yorumlanır. Rüya sahibi helal kazanmayı, namuslu ve onurlu yaşamayı, kimseyi kırmamayı ve iftira atmamayı kendisine ilke edinmiş kişi olarak değerlendirilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Simit Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019