Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Silmek

Rüyada Silmek

Rüyada silmek, pek çok şekilde tabir edilebilir. Çünkü bu konu oldukça detaylıdır ve rüya nasıl görüldüyse ona göre açıklanır. Örneğin rüyada temizlik yaparken bir yeri silmek, çok hayırlıdır. Yaşanacak olumlu ve güzel olaylara delalet eder. Rüyada yüzüne düşen yağmur ya da su damlalarını silmek de yine hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine ve kişinin amaçlarına ulaşacağına yorulur.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada temizlik yapmak, rüya sahibinin işinde yükseleceği, ticaretinin iyi yönde ilerlemeye başlayacağı, umutlarının boşa çıkmayacağı, bozulmuş olan moralinin yerine geleceği kadar hayırlı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Gözyaşını Silmek

Rüyada gözyaşını silmek, büyük mutluluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini üzen, yoran ve mutsuz eden her türlü sıkıntının biteceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yüzünü Silmek

Rüyada yüzünü silmek, rüya sahibinin kötü günlerini geride bırakacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına alamet eder. Kişinin yaşamak istediği hayatın alt yapısını yavaş yavaş hazırlamak için adım atmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Ayna Silmek

Rüyada ayna silmek, rüyayı gören kişinin hayatının üstün başarılar ile geçeceğine bu sayede kişinin adının işi ile anılır olacağına ve herkes tarafından bilinir olacağına tabir edilir.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam sildiğini gören kişi, iyi huylu ve güzel ahlaklı kimse olarak ifade edilir. Kişinin güler yüzlü, tatlı dilli ve iyi geçimli olması sayesinde insanlar tarafından çok sevildiğine işaret eder.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, işlerin yolunda gideceği, kurulu düzenin devam edeceği, nimetin ve gelirin çoğalacağı şeklinde açıklanır ve zenginlik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin şansının açık olacağı ile yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Silmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019