Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Silahla Vurmak

Rüyada Silahla Vurmak

Rüyada silahla vurmak, kişinin ağzının sıkı olmadığına, kendisine verilen sırları ifşa ettiğine, boşboğazlığı nedeniyle sürekli sorunlar yaşadığına yorumlanır. Ailevi meseleleri herkesin içinde konuşarak sevdiklerini incitmek ve zor durumda bırakmak nedeniyle tartışmalar yaşayacak olan rüya sahibinin ısrarla kendi yaptığı hataları görmediğini bildiren rüya, başkasına zarar veren bu hareketlerin zamanla kişinin yaşamına da olumsuzluk getireceğini, iş yerinde de amirleri hakkında şikayetlerde bulunduğu, insanların dedikodularını yaptığı için sıkıntı yaşadığını ifade eder. Birini silahla vurduğunu gören kişi, gerçek hayatta o kimseye mal bağışlar, para verir veya sıkıntısını gidermesinde yardımcı olur. Farklı bir yoruma göre de kudret sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Kendini Silahla Vurmak

Tüm işlerini kendi yapan, kimseden yardım beklemeyen, aşırı gururlu olan rüya sahibinin zamanla güçleneceğini, yoksulluktan kurtulup, zengin biri olacağını ve alım gücünün yükselmesiyle beraber yeni bir eve taşınacağını delalet eder. Daha iyi bir işe girmek, mesleki eğitimler almak için yurt dışına çıkmak ve dönüşte daha iyi mevkilere sahip olmak demektir. Sağlığına dikkat eden ve yaşam kalitesini daha da artırmak isteyen rüya sahibinin elindeki imkanları sonuna kadar kullanacağını, geleceğini düşünerek adım atsa da, bugünlerini iyi değerlendireceğini ifade eder.

Rüyada Bir Hayvanı Silahla Vurmak

Vurulan hayvana göre anlamı değişen bir rüyadır. Bir kuşu silahla vurmak, gelen iyi bir haberin önünü kesmek, yapılan bir yanlışla iyiye giden durumları tersine çevirmek manasına gelir. Silahla timsah vuran kişi büyük bir düşmanını alt eder ve işini daha da genişletir. Bir ayıyı silahla vurduğunu gören kişi günü ispatlama şansı bulacağı gibi, toplumda değer gören, itibarlı biri haline gelir.

Rüyada Silahla Vurduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Güvenlik duygusunda yaşanan bir eksikliğin ifadesidir. Rüya sahibinin hayatını koruma altına alabilmek için kendince çeşitli önlemler aldığına, sevdiği insanların hata yapmasını engellemek için sürekli yol gösterdiğini ve kindar bir kişiliğe sahip olduğunu ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Silahla Vurmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019