Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek, düşmanlara karşı kazanılacak zafer anlamına gelir. Ancak rüya sahibinin zafer için kullandığı yol doğru bir yol değildir. Dinen doğru olmayan yollarla kazanılan zafer başka yerlerden gelecek kötü haberlerle birleşecektir. Özellikle rüya sahibi yapacağı kötü işlerle ailesini de bu karanlığın arasına sokacaktır. Kişi vicdan muhasebesi yapacak, bazı gerçekleri görecektir.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Rüyada silahla ateş etmek, iftiraya ve yalanlara işaret eder. Rüya sahibi, çevresindeki insanların nankörlüğünü görecektir. Onların rüya sahibine bilerek atacakları iftiralar kişinin yaşantısında zor dönemler geçirmesine neden olacaktır. Bu durumdan kurtulması pek kolay olmayacaktır. Rüyada silahla yapılan işler rüya sahibi için olumsuzluklara delalet eder.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak, bir aşk yaşanacağına ve hayatın bir anda bu aşk ile değişeceğine işaret eder. Rüya sahibi uzun süreli yalnızlığını sonlandıracak ilişkiyi sonunda bulacaktır. Eğer rüyada silahla kendisini vuran kişiyi tanıyorsa, gerçek hayatta o kişiden gelecek düşmanca hareketlere karşı rüya sahibinin dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü dost görünüp aslında amacı rüya sahibine zarar vermek olan insanlar vardır.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Hastalıklardan kurtulmaya, kuvvet kazanmaya, düşmanlara karşı kazanılacak zaferlere ve yüksek mevkilere işaret eder. Rüya sahibinin şerefi artar, çevresinde sayılan ve sevilen bir kişi olur. Ayrıca arzu ve isteklerine kavuşur.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek bir çok şekilde yorumlanabilir. Rüya sahibi korku ve kederlerinden kurtulup huzura erişir. Eğer rüyada öldürdüğü kişi hasta ise, o kişiye karşı bir iyilik yapılacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibi rüyasında tanıdığı birini öldürmüş ise, o kişiye zulüm edeceğine işaret edilir. O kişide ciddi hasar oluşturacak hareketler yapılacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Silahla Adam Öldürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019