Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin, gezmeyi eğlenmeyi seven, keyfine düşkün, çalışmaktan çok eğlenmeyi seven biri olduğuna ve bu yüzden arkadaşları ile sürekli vakit geçirdiğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin iş hayatı ya da sosyal hayatı ile ilgili olarak çağrıldığı bir davete icabet edeceğine ve bu davette çok sevdiği kişiler ile karşılaşacağına ve birlikte güzel vakitler geçireceklerine delalet eder.

Rüyada Annenin Sigara İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğuna, bu özelliklerini ailesinden aldığına, bu özeliği sayesinde herkes tarafından çok sevildiğine, her zaman insanların ilgisini çekeceğine ve çok daha sevilen bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok eğlenceli bir kişi olan rüya sahibinin, insanlar tarafından çok sevildiğine, bu eğlenceli kişiliğini insanlara da geçirdiğine ve iş hayatında eğlenceli bir ortamda çalışarak çok daha fazla verim elde edildiğine alamet eder.

Rüyada Eşinin Sigara İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin, çevresindeki insanlar tarafından çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşürüleceğine, bu kişiden çok büyük zarar görüleceğine, zarar görmemek için çok dikkatli adımlar atılması ve çok daha düşünerek hareket edilmesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Oğlunun Sigara İçtiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor dönemler geçiren rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için ailesinden destek alacağına, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Sigara İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sevinçli ve güzel bir hayata sahip olacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin İkram Ettiği Sigarayı İçtiğini Görmek

Herkese eşit davranan, iyi niyetiyle takdir toplayan rüya sahibinin yeni girdiği bir çevrede tanışacağı insanlardan göreceği zarara alamettir. Herkese güvenmenin sonucunda üzülecek durumlara düşüleceğini, kişinin itibarını geçici de olsa sarsacak bazı durumların yaşanacağını, aileden birinin kişiye yaptığı bir hata yüzünden sırtını döneceğini de bildirir. Geçici küslüklerin, kalp kırgınlıklarının da alameti olan rüya, mal kaybetmek, hırsızlığa uğramak, dolandırılmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Elektronik Sigara İçtiğini Görmek

Kişiye zararı dokunan bazı durumların ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalar yapılacağını ifade eder. Kötü alışkanlıkları olanların bırakmak için yardım alacaklarını, maddi durumu kötü olanların harcamalarına dikkat ederek ve daha çok çalışarak durumlarını düzelteceklerine delalettir. İş konusunda yaşanan sıkıntılar nedeniyle alternatif çözümlere başvurulacağını, gerekirse iş değiştirileceğini ya da ortaklıktan çıkarak kendi yolunu çizmek için uğraş verileceğine de işaret eder.

Rüyada Sarma Sigara İçtiğini Görmek

Her işini kendisi gören ve kimseye minnet duymadan yaşamaya çalışan rüya sahibinin tüm çabalarının sonucunu alacağını, kazanacağı başarıda kimsenin katkısı olmayacağını ve haklı bir gurur yaşayacağını ifade eder. Hayatındaki tüm negatif unsurları, kişiye zararı dokunan insanları ve alışkanlıkları uzaklaştıracak olan rüya sahibinin çok daha iyi bir hayat yaşamak için mücadele edeceğine de yorulur.

Rüyada Açık Alanda Sigara İçtiğini Görmek

Kişinin çok fazla eleştirildiği, kendi hayatına verdiği zarar kadar başkalarını da etkileyen olumsuz davranışları ile ilgili hiçbir adım atmayacağını, boş bir inatla hareket edeceğini ve sonunda pişman olacağını bildirir. Kendisinden başkasını düşünmeyen kişinin bir süre sonra düşüncelerindeki yanlışları fark edeceğini, hatalarını telafi etmek için yol yordam arayacağını tabir eder.

Rüyada Üzüntüden Sigara İçtiğini Görmek

Tersine yorumlanır ve mutluluktan dolayı gözyaşı döküleceğini, kazanılan bir zaferi kutlamak için para harcanacağını, stresten uzaklaşmak için kısa bir tatile çıkılacağını işaret eder. Kısa bir süre de olsa inancından uzaklaşan, İslami hayata uygun olmayan eylemlerde bulunan rüya sahibinin aklını başına alacağını ve eski mütevazı yaşamına geri döneceğini, bu kararından dolayı ailesinin desteğini yeniden kazanacağını bildirir.

Rüyada Mutluluktan Sigara İçtiğini Görmek

Ahlaki açıdan zayıflama emaresi gösteren gençleri işaret ettiği gibi, çocuklarının sorumsuz davranışlarından dolayı üzüntü çeken ebeveynleri de tabir eder. Yetişkin kimseler için sorun yaşadıkları bir ilişkinin nihayete erecek olmasına ve aradan çok kısa bir zaman geçince yeni bir aşka yelken açacaklarına, evli kimseler için ilişkilerinde dalgalanmalar olmasından dolayı kişinin kederli günler geçireceğine, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine ve rahat edeceğine yorulur.

Rüyada Gizli Gizli Sigara İçtiğini Görmek

Hayra yorulmaz ve kişinin İslamiyet’ten uzak yaşadığına, bu nedenle maneviyatının da zamanla zayıflayacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının sorumluluklarını üstlenmekte isteksizlik gösteren kişilerin evliliklerinde de bu nedenle çatlaklar meydana geleceğine, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına tabirdir.

Rüyada Çocuğunun Sigara İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin ailesinde yaşanan tatsızlıklardan çok etkileneceğini ve sürekli gergin bir ruh haline gireceğini, ailesini bir arada tutmak için çabalasa da, sağlıklı iletişim kuramamaktan dolayı işlerin daha da çetrefil hale geleceğini bildirir. İş veya eğitim alanında uyarı almak yüzünden moral bozukluğu yaşanacağını da bildiren rüya, genç kişilerin ailelerinin hoşuna gitmeyecek bir özel hayata sahip olacaklarını, bu nedenle yalan söyleyerek onları üzeceklerine de yorumlanır.

Rüyada Hasta Birinin Sigara İçtiğini Görmek

Sıkıntı duymaya, keder içinde kalacak haberler almaya, şifa ararken yanlış insanların kurbanı olmaya ve para kaybetmeye alamettir. Kişinin verdiği bir borcu geri almakta zorluk çekeceğine, verilen sözlerin tutulmamasından dolayı moral bozukluğu yaşamaya, aile bireylerinin maddi olanaklarını kullanarak girişilen bir işten istenilen sonucu alamamak yüzünden strese girmeye de yorumlanır.

Rüyada Tütün Sarıp İçmek

Hatalardan ders alarak hareket etmeye ve başa gelen her şeyde iyi bir yan görmeye yorumlanan rüya, olgun bir çağa girildiğini haber verir. Kişinin gençlik hayallerinden ziyade, kendisini geleceğe güven içinde taşıyacak adımlar atacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine tabir edilir. Af dilemeye, aileye daha fazla değer vermeye de yorulur.

Rüyada Peş Peşe Sigara İçmek

Daha önceden tanınan biriyle ani bir kararla evlenmek isteyen rüya sahibinin mali durumunu düzeltmek için uğraşacağını ve bu süreci telaş içinde geçireceğine yorumlanır. Psikolojik olarak buhranlı, içine kapanarak geçecek bir dönemin sonrasında feraha erişileceğini ancak bu dönemi olabildiğince sakin geçirmenin kişinin yararına olacağını delalet eder. Başlangıçta iyi giden işlerin bozulmaya yüz tutacağını, planlarda değişikliklere gidileceğini de ifade eder.

Rüyada Sigara İçtiğini Ve Azarlandığını Görmek

Gerçek hayatta da uyarı almak manasına gelen rüya, istenmeden yapılacak bir hataya alamettir. Alınacak bir işten doğan sorunları tek başına çözmek isteyen rüya sahibinin, işveren tarafından anlayışla karşılanacağını ve biraz stres içinde kalsa da, işi en iyi şekilde teslim edeceğini bildirir. Birlikteliklerde kişinin karşı tarafı üzmemek adına söylediği küçük bir yalanın geçici de olsa sıkıntıya neden olacağını fakat bu olayın sonradan ilişkinin temelini daha da sağlam hale getireceğini tabir eder.

Rüyada Başka Birisinin Sigarasını İçmek

Hayatını istediği gibi sürdürmekte zorlanan rüya sahibinin tek başına aldığı sorumlulukların artık ağır gelmeye başladığını, dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu ve bu süreçte ailesinden destek bekleyeceğini gösterir. Eğitim hayatını sürdürürken çalışmak zorunda kalmaya, para kazanmak için kendine vakit ayırmadan yaşanması yüzünden bir süre sonra bocalama içine girileceğine ve mutsuz olunacağına tabir edilir.

Rüyada Sigara İçtiğini Ve Hastalandığını Görmek

Rüya sahibinin yabancı olduğu bir ortama gireceğini, iş değişikliği nedeniyle yaşayacağı karışıklıkları ifade eden rüya, başkalarını kendinden daha fazla düşünen rüya sahibinin hayatının kontrolünü elinde tutmak için çok fazla çaba harcayacağını tabir eder. Sonucu az çok tahmin edilen bir işe girişip sonrasında pişman olmak anlamına da gelen rüya, aile üyelerinin yaşamlarındaki kederli olaylardan etkilenmek ve üzüntü duymak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sigara İçtiğini Ve Öksürdüğünü Görmek

Sosyal hayatla ilgili bazı değişikliklerin gündeme geleceğini, kişinin iş dışındaki zamanların çoğunu dışarıda geçireceğini ve bedensel yorgunluktan dolayı bitkinleşeceğini işaret eder. Aşırı çalışmanın yarattığı baskı ve stresten dolayı maneviyatta da bazı sıkıntıların oluşacağını tabir eden rüya, sağlık konusunda sıkıntılar yaşanacağını fakat rahatsızlık uzun sürmediği için kişinin günlük hayatına kısa sürede geri döneceğini bildirir.

Rüyada Sigara İçtiğini Ve Pişman Olduğunu Görmek

Hayatı güzel ve başarılı geçen kimselerin, rehavete kapılarak kendilerini şehvet duygularına kaptıracaklarını, sonunu kestiremedikleri işlere girmek yüzünden mevcut durumlarını kısmen de olsa riske atacaklarını işaret eder. Yapılan bir hatadan kısa sürede dönmek, yaşanan olumsuzluklardan sonra hayata daha sıkı sarılmak ve ruhsal açıdan tatmin olmaya çalışmak anlamına da gelir.

Rüyada Sigara İçtiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Başına gelen her olumsuzluğu büyüten ve olayları olduğundan daha fazla abartarak yaşayan kimselerin aşırı hassas duygularını ifade eder. Rüya sahibinin ruhsal ve bedensel dengesini çok kolay kaybedebildiğini, çevresel koşulların hayatını düzenlemekte etkili olmasından dolayı, zaman zaman karar almakta sıkıntı çektiğini, ikilemlere düştüğünü de tabir eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sigara İçtiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019