Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sifon Görmek

Rüyada Sifon Görmek

Rüyada sifon görmek, ailevi konularda herkesin farklı düşünmesi sonucu ortaya çıkacak kargaşa ve kavgaya, fikri ayrılıklarının aile bireyleri arasında tatsızlıklara neden olacağına yorumlanır. Evli kişilerin eşleri ile beraberliklerine daha fazla özen göstereceklerine, maddi olanaklarının artmasıyla beraber sorumluluklarında da artış görüleceğine yorumlanır. Sifon, ev düzenini değiştirmek, evde tamir veya tadilat yaptırmak, boyamak ya da yeni eşyalar alarak hayat alanını güzelleştirmek istemek demektir. Yeni taşınılan bir evin eksikliklerinin ve çıkan işlerin kişiyi bir müddet sosyal hayatından koparacağını ve fiziksel açıdan da çok yoracağını işaret eder.

Rüyada Sifon Çekmek

Rüyasında büyük abdestini yaptıktan sonra sifon çektiğini gören kişilerin elinden yüklü miktarda para çıkar veya para kaybederler. Küçük tuvaletini yapıp sifon çekmek ise, zenginlik anlamına gelir ve kişinin sürekliliği olan bir gelire kavuşacağına yorumlanır. Para biriktiren kişilerin aniden ortaya çıkan gelişmeler nedeniyle birikimlerinin tamamını veya tamamına yakınını kaybedeceklerine alamettir. Genç kişiler için sorumluluk duygularının gelişmediğini ve evlilik sürecine girseler bile, davranışlarını düzeltmedikleri için evliliklerinde maddi sorunlar yaşayacaklarını da tabir eder.

Rüyada Bozuk Sifon Tamir Etmek

Alın teriyle kazandığı paralarla hayatını idame ettirirken, sevdiklerine de jestler yapan rüya sahibinin, herkes tarafından çok sevilen ve sözüne güvenilen biri olduğuna işarettir. Herkesi aynı anda memnun etmek için çaba gösteren rüya sahibinin, iş yerindeki cesareti ve disiplinli çalışmaları da güzel bir zam veya terfiyle ödüllendirilir. Sifon tamir eden kişiler kendi işyerlerini açar ya da küçük bir işletmeye sahip olurlar. Zengin olmayan ama maddi sıkıntı çekilmeyen bir hayatı da delalet eder.

Rüyada Sifon Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçeklerin üstünü sürekli örtmek suretiyle kendisine fildişinden bir kule yaratan rüya sahibinin kaçış içinde olduğuna işaret eder. Gerçeklerle karşılaşmak veya yüzleşmek konusunda sıkıntı çeken kişinin her sorun karşısında kendisini geri çekerek, sorumluluğu başkalarına atması, sık sık zor durumda kalması ve çelişkilerle yaşaması anlamına da gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sifon Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019