Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, rüya sahibinin sevgilisinden gelecek mutluluğa, hayra ve iyiliğe rivayet edilir. Rüya sahibinin bekârsa ve sevgilisi varsa onunla çok mutlu olacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine yorulur. Rüyayı gören kişi eğer bekâr değil evliyse o halde bu rüya da eşi ile yaşayacağı huzurlu günlere tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile alakalı olarak kulağına bir haberin çalınacağına ya da onunla ilgili bir söz işiteceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin eski sevgilisi ile hiç beklemediği bir anda bir yerde karşılaşabilme olasılığının da olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek Sevişmek

Rüya sahibinin sevgilisiyle iyi geçim ve koyu sohbette olacağına delalet eder. Kişi, sevgilisine karşı anlayışlı, iyi niyetli ve temiz kalpli olduğu gibi ondan da aynı duyguları görecek demektir. Bu birlikteliğin sevgi ve saygı çerçevesi içinde ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile tabir yerindeyse aynı dili konuşacağına, onunla bir ömür mutlu olacağına, rüya sahibinin de, birlikte olduğu kişinin de birbirlerini karşılıklı olarak ilk günkü kadar büyük bir tutku ve aşkla sevecekleri ve hep birbirlerine sadık kalacaklarına alamet eder.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüyada sevgiliyi öpmek de sevgiliyle öpüşmek gibi açıklanır. Rüya sahibinin özel hayatının her geçen gün daha iyi olacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına ve onunla aradığı mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak Öpmek

Rüya sahibinin hayalini kurduğu gerçek aşkı yaşayacağı kimseyi bulacağına ve onunla birlik ve uyum içinde olacağına rivayet edilir. Gönül işlerinden yana şanslı olmaya yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek ile ilgili yorumlar

Tarik: Ruyamda sevgilimi optum

Bayburtlu: Rüyada eski sevgilim fundayi bir iş yerinde gördüm. İlk gördüğümde bana gülmedi, ikinci gördüğümde nasılsın dedim ve gülerek birbirimize sarıldık dudak dudağa öpüşmeye başladık,, iş arkadaşım a biz eski sevgiliyiz dedi ikimizde dozere çıkıp gine öpüşüyorduk ve uyandım,, güler yüzlü Melek gibiydi..

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019