Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sevgililer Görmek

Rüyada Sevgililer Görmek

Rüyada sevgililer görmek, güzel ve hayırlı haberler almak, başkalarının sevincine ortak olmak, sevilen dost ve arkadaşların mutlu günlerinde onların yanında bulunmak anlamlarına gelir. Kişinin çevresinde de kendisine enerji veren ve mutluluğunu artıran çok sayıda insan olduğuna işaret eden rüya, alınacak düğün haberlerine veya yeni bir beraberliğe adım atmaya da yorumlanır. Bekar kişiler için uzun sürecek duygusal bir arkadaşlığın başlangıcında olunduğuna, evli kimseler için eşlerinin kendilerine olan sevgisini her fırsatta en güzel şekilde göstereceğine ve aralarındaki aşkın her an taze olacağına yorumlanır. Kişinin üstündeki negatif enerjiyi atarak hayata çok daha pozitif tarafından bakmaya başlayacağını ve bu psikolojisinin iş alanına da yansıması üzerine terfi alacağına ya da yükseleceğine işarettir.

Rüyada Kavga Eden Sevgililer Görmek

Kişinin istemediği halde sevdiği bazı insanların arasında kalacağına ve taraf tutmaya zorlanacağına alamet olan rüya, psikolojik olarak kendini sıkışmış hisseden rüya sahibinin arkadaşları ile arasının bir süreliğine de olsa bozulacağına, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına alamettir. İş meselesi ve özel yaşam dahil olmak üzere kişinin kararsızlık yaşayacağına, düşüncelerini net olarak açamayacağına ve gerçekleri görmezden gelerek, deyim yerindeyse başını deve kuşu gibi toprağa gömerek sorunlardan kaçabileceğini düşündüğünü de tabir eder.

Rüyada Ayrılan Sevgililer Görmek

Kişinin dış etkenlere karşı kendisini kapatacağını ve özellikle başkalarının olumsuz hareketlerinden etkilenmemek için iç dünyasına döneceğinin işaretidir. Ayrılan sevgililer, evliler için iletişimsizlik sıkıntısı çekileceğinin ve tartışmalar esnasında her iki kişinin de birbirini anlamak için uğraşmayacağının alametidir.

Rüyada Sevgililer Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle aşk konusunda saplantılı bir duygusallık yaşayan, her anını sevdiği insanı düşünmek için geçiren, sevilen kişiyi yücelten ve neredeyse onu kusursuz bir imgeye dönüştüren kişilerin psikolojik durumlarını bildiren rüya, sevdiği kişiyle beraber olmak için her türlü mücadeleyi vereceğinin ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sevgililer Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019