Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada şerbet içmek, olumlu anlamlara yorulur. Yapılan işin ve ortaya çıkartılan ürünün insanlar tarafından çok tutulup benimsenmesine, bu şekilde satılan üründen epey bir miktarda para kazanmaya ve kazanılan parayı hayırlı işler için kullanmaya delalet eder. Ayrıca, aile hayatında ve iş hayatında insanlara karşı doğru ve iyi davranmaya tabir edilir.

Rüyada şerbet içmek, kısmetin açılmasına ve gönül işlerinde yaşanacak güzel gelişmelere örneğin evliliğe ya da gören kişi evliyse bebek doğumuna işaret eder.

Rüyada Ekşi Şerbet İçmek

Rüyada ekşi şerbet içmek, rüyayı gören kişinin, yaşayacağı büyük ve şiddetli bir hastalıktan üzüntü duymasına ya da değer verdiği insanlardan birinin ölümü üzerine kederlenmesine yorumlanır.

Rüyada Güzel Kokan Şerbet İçmek

Rüyada güzel kokan şerbet içmek, kişisel sağlık ve temizlik konularında çok titiz olmaya ve hem yaşam alanlarının hem de doğal çevrenin temizliğinde çok titiz davranmaya delalet edilir.

Rüyada Şerbet Dağıtmak

Rüyada şerbet dağıtmak, rüya sahibinin, eş, dost ve akrabalarının yapacağı çalışmalarda maddi ve manevi olarak destek olup yardım edeceğine ve sıkıntılarını çözmede önayak olacağına yorulur.

Rüyada Meçhul Bir Şurup İçmek

Rüyada meçhul bir şurup içmek, kalben çok temiz ve iyi birisi olunduğuna ve yapılan işlerde sanatsal çalışmalara da ağırlık verildiğine tabir edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, sözüne  güvenilir, cömert ve namuslu bir insan olduğuna delalet edilir.

Rüyada Şerbet İçtiğini Görmek

Rüyada şerbet içtiğini görmek, yapılan işler ve gerçekleştirilen çalışmalar sonunda kazanılan ve mal ve mülk almak için harcanan paranın, rüya sahibinin, bir ömür boyu huzur ve refah içinde yaşamasına yeteceğine işaret eder.

Rüyada Loğusa Şerbeti İçmek

Rüyada loğusa şerbeti içmek, rüyayı gören kişinin, çocuk sahibi olacağına yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Şerbet İçmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019