Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sela Okunduğunu Duymak

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak

Rüyada sela okunduğunu duymak, çok yüksek mevkilere geleceğinize, memuriyet hayatında ise yüksek makama ve koltuğa sahip olunacağına işaret eder. Kişinin emir verecek bir konuma geleceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine delalet eder. Kişinin rüyasında sela okunduğunu duyması hayırlı işlerle uğraşacağına ve kalan ömrü boyunca Allah yolunda ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Sela Verildiğini Duymak

Rüyada sela verildiğini duymak, kişinin alacağı müjdeli haberlere ve karşısına çıkacak hayırlı kısmetlere yorumlanır. Rüyada sela verildiğini duyan rüya sahibi, sıkıntılarından tez zamanda kurtularak rahat günlere ve kişinin iş anlamında hemen hemen her yönden başarılı olacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ezan Okunduğunu Duymak

Rüyada ezan okunduğunu duymak, her yönü ile hayırlara yorulur. Ticari hayatında kişinin büyük başarılara imza atacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, çalışmıyorsa istediği gibi bir iş sahibi olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada ezan okunduğunu duymak, kişinin hayatının geri kalan kısmında sürekli olarak Allah için ibadet edeceğine ve iyi bir mümin olacağına delalet eder.

Rüyada Sela Okuyan Kişi Görmek

Rüyada sela okuyan hoca görmek, rüya sahibi kişinin öldükten sonra cennete gideceğine işaret eder. Rüyada görülen hoca temiz yüzlü ve temiz kıyafetli bir hocaysa, alınacak sevindirici haberlere, kısmeti kapalı olan kişiler için kısmetinin açılacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine delalettir. Bu rüya genel olarak sıkıntıda olan kişilerin muratlarına ereceklerine ve ettikleri duaların kabul olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Sela Dinlemek

Rüyada dinlenen sela, rüya sahibinin hayatına girecek olan temiz ve iyi niyetli bir kişiye işaret olarak yorumlanır. Kişinin kısmetinin açılacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine delalet eder. Evli kişiler için ise bu rüya, evlilikte yaşanan sıkıntıların son bulacağına ve hayırlı evlat sahibi olmaya tabir edilmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019