Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sarı Elbise Görmek

Rüyada Sarı Elbise Görmek

Rüyada sarı elbise görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Sarı elbise görmek ve onu giymek genellikle hastalanmaya veya geçici rahatsızlıklara tutulmaya işarettir. Rüyasında sarı bir elbise diken kişi, kendi hatalarının cezasını çekmek zorunda kalır veya yapacağı yanlış davranışlar onu üzüntüye ve sıkıntıya sürükler. Rüyada sarı bir elbiseyi üzerinde görmek, mutsuzluk yaşayacağınız bazı olaylar geçireceğinize ve bazı tatsız hadiselerle karşılaşacağınıza yorumlanır. Rüyada sarı bir elbiseyi başkasının üzerinde görmek, çevrenizde bulunan bazı kişilerin yaşayacağı hastalıklar, başlarından geçecek ilginç olaylar ve onlardan size yansıyacak tatsız durumlar anlamlarına gelir.

Rüyada Elbise Görmek

Yeni, güzel ve gösterişli elbiseler her zaman dünya nimetlerinin çoğalmasına, kişinin makam ve mülk sahibi olmasına ve dünyevi mutluluklara işaret etmektedir. Rüyada elbisesinin yırtıldığını gören kişi maddi bir zarar uğrar; elbisenin yırtığını dikmek veya elbiseyi tamir etmek ise, uğrayacağınız sıkıntıdan kurtulma ve feraha erme anlamlarına gelmektedir. Rüyada yamalı elbise gören kişi, beklemediği yerden bazı nimetlere erişir; elbisenin bol olması bereket, elbisenin üzerinize dar gelmesi ise geçim sıkıntısı anlamlarına gelmektedir. Rüyada ipek elbise gören kişi büyük bir mevki sahibi olur ve hayırlı bir makama yükselir.

Rüyada Terzi Görmek

Rüyada elbiseleri diken kişiyi görmek, dünyada insanlara iş imkanı sağlayan, zengin ve kudretli bir adamın sembolüdür. Bu rüyayı gören kimse böyle bir adamın emrinde çalışır veya ondan yardım görür. Terziden bir elbise satın aldığını görmek, iş hayatında çeşitli girişimlerde bulunma ve hepsinden büyük kar elde etme anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Sarı Elbise Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında sarı elbise gören kişi, karakter olarak melankolik, çabuk demoralize olan, duygusal ve her zaman duyguları ile hareket eden bir kişidir. Bu rüya iç dünyanızdaki hassasiyeti ve kırılganlığı yansıtır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sarı Elbise Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019