Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Sarı Boya Görmek

Rüyada Sarı Boya Görmek

Rüyada sarı boya görmek, kendisine verilen öğütleri dinleyerek sorunlardan kurtulmaya, kendi yargılarına ve düşüncelerine güvenmeye, her türlü hal ve hareketin onaylanacağına yorumlanır. İş konularında dikkatini yoğunlaştıracak olan rüya sahibinin kazancını artıracak yollar keşfedeceğine ve bir sırrını yakın arkadaşlarından birine açarak, ondan görüş alacağını ifade eder. Bir iş alanında çok fazla deneyim sahibi olunmadan büyük adımlar atmamak gerektiği konusunda uyaran rüya, özel yaşamda kişinin kalbinin, duygularının sesini dinleyerek hareket etmesi gerektiğini, bekar kimseler için karşılarına çıkacak kısmetleri araştırarak, bilgi toplayacaklarını, adımlarını sağlam atacaklarını da ifade eder. Olumlu gelişmelerin, kişiyi rahata taşıyacak haberlerin ve fırsatların da tabiridir. Sarı boya görenler takım işlerinde ve kalabalık projelerde kendilerini kanıtlar, amirlerinin gözüne girerler. İşte yükselmek, adından söz ettirmeye başlamak manasına da gelir.

Rüyada Sarı Saç Boyası Görmek

Kişisel değişimi haber veren rüya, eski düşüncelerden kurtularak, geleceğe çok daha farklı açılardan bakılacağını ve bu değişimin kişiyi istediği hedefe yaklaştıracağını müjdeler. Saçını sarıya boyamak evli kimseler için ani bir gebelik haberi anlamına da gelir ve hanede heyecanlı zamanlar yaşanacağını ifade eder. Rüya sahibinin mesleki alanda insanlarla uyum içinde çalışmasının beklemediği bir terfi ile ödüllendirileceğini, sağduyulu hareketleri ile karşısına çıkan engelleri kolaylıkla aştığını delalet eder.

Rüyada Sarı Boya Almak

Sarı boya alıp ev boyamak, aile hayatında verilen her türlü vaadi yerine getirecek olmanın ve üzerindeki baskıdan, eleştirilerden kurtulmak manasına gelir. Sorunların hafifleyecek olmasına işaret eden rüya hırslardan arınmanın, nefsini kontrol altına almanın da tabiridir. Tüm planların gerçekleşmeyecek olduğuna ancak kişi için önemli gelişmelerin yakın zamanda vuku bulacağına da ifade edilir.

Rüyada Sarı Boya Görmenin Psikolojik Yorumu

Özlem duyulan bir ilişkiye, karşı cinse yönelik kurulan romantik düşleri ifade eder ve kişinin kendi kendine muhasebe yaptığını, hayatındaki olumlu ve olumsuz durumları gözden geçirerek daha sağlıklı kararlar vermeye çalıştığını gösterir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sarı Boya Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019