Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Saldırıya Uğramak

Rüyada Saldırıya Uğramak

Rüyada saldırıya uğramak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya çıkan sıkıntıların çözülmesi, uzun zamandan beri yapılmak istenen iş girişimlerinin gerçekleştirilmesi gibi durumların vereceği sıkıntı ve yorgunluk ile epey bir yıpranacağına ve bu durum karşısında hazırlıklı olması ve kendisine daha dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında yaşanacak olaylara ve sorunların çözümünde arabuluculuk yapılmasından ötürü çok büyük baskı altına girildiğine alamet eder.

Rüyada Saldırıya Uğradığını Görmek

Rüyada saldırıya uğramak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, hayatında ortaya çıkan gerek kendisine ait gerek başka insanlara ait sorunlardan ötürü kendisini sürekli baskı altında hissettiğine ve bu yüzden kendisini yıprattığına ve çok sıkıntılı zamanlar geçirdiğine işaret eder.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak

Rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyduğu ve gerçekleştirdiği çalışmaların, kasasına giren paraların, yaptığı işlerin getirilerinin ve götürdüklerinin tam olarak ortaya koyulması ve öğrenilmesi amacıyla kontrol ve sayım işlemi yapacağına ve bu sayede her şeyin kontrol altına alınacağına tabir edilir.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğramak

Rüya sahibinin, hayatını çok değişik bir yöne sürükleyecek, hayatında düşündüğü ve hayal ettiği şeyleri yapabilmesini sağlayacak ve çok büyük bir kimlik değişimi olarak görülecek çalışmalara ve işlere gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Taşlı Saldırıya Uğramak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ama aralıklı olarak endişe yaşayacağına, bu endişeler yüzünden iş hayatında sürekli bir hareketlilik olacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine ve iş hayatında başarı sağlanacağına alamet eder.

Rüyada Bıçakla Saldırıya Uğramak

Rüya sahibinin, gerek iş hayatı gerek aile hayatı için çok sıkıntılı bir zaman geçireceğine ve çok dikkatli olması gerektiğine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saldırıya Uğramak ile ilgili yorumlar

Aynur: Merhaba rüyamda şuan beraber olduğum ciddi düşünen kisinin kılığına geçen birini gördüm.onun evindeyim ve akrablri geliyor beni gormesnler dyebsaklnyirm gundz gece oluyor karanlk ben arbda beklyorm gece olunca kimse görmez dye beni birakcak hemen arbya binyorm geliyor başında şapka var. Yüz birebir aynı karanlk hicde bakamyorm yüzüne.sonra elmde telfn oyun oynyorm sonra eski ışıkları yanmayan bir yere gidyoz araçla bura nere duyirm bekle suprz dyo. Hala korkuyorm yazarken. Sonra araç karanlk ama sonra bana dokunmuş baslyir hafif bir sarılma öpme inara şapkası düşüyor bakyorm ondegl saçları uzun ve sarı biri hemen inyirm kacyorm tam agacdan atlcam bakyorm aroma gelmişsin o an korkudan uyandım ne demek bu ya çok korktum

Rüyada Saldırıya Uğramak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019