Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüyada salatalık tarlası görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak güzel ve hayırlı olayların birbirini takip edeceğine ve çok mutluluk verici durumlar ile karşılaşılacağına delalet edilir. Ayrıca, aile ve huy bakımından temiz, dürüst ve doğru bir kadın ile yapılacak ve çok mutlu olunacak bir evliliğe işaret edilir.

Rüyada salatalık görmek, rüya sahibinin, bekâr ise evleneceğine; öğrenci ise okulunu bitireceğine ve günahkâr ise tövbe istiğfar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Salatalık Tarlası Sahibi Olmak

Rüyada salatalık tarlası sahibi olmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında, yaptığı çalışmaları ve gerçekleştirdiği projeleri çekemeyen insanlara ve düşmanlarına üstün geleceğine ve çok iyi makamlara gelip çok iyi işler yapacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaç Üzerinde Salatalık Görmek

Rüyada ağaç üzerinde salatalık gören kişinin, iş hayatında kazandığı paraları harcamakta aşırı cimri davranıp bir ekmek alırken bile defalarca düşünmesine, emrinde çalışan insanlara daha çok çalışmaları için zulmetmesine ve rüya sahibinin, dininde yaşanacak eksikliğe delalet edilir.

Rüyada Acur Tarlası Görmek

Rüyada acur tarlası görmek, iş hayatında yaşanacak güzel ve hayırlı olaylara, yapılacak işlerde ve ortaya konan çalışmalarda her şeyin düzgün bir şekilde ilerlemesine ve herhangi bir sorun yaşanmamasına işaret edilir.

Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek, eş, dost ya da akrabalardan birinin ilk zamanlarda rüya sahibini övdüğü halde sonraki zamanlarda kötülemeye başlamasına ve yapılan işlere leke sürmeye çalışmasına tabir edilir.

Rüyada Pirinç Tarlası Görmek

Rüyada pirinç tarlası görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işler, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler ile büyük başarılar elde edeceğine ve kısmetinin açılması sayesinde yüklü miktarda para ve mal kazanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, muhtaç insanlara yardım edeceğine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019