Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek

Rüyada saçlarının uzadığını görmek, kişinin ömrünün uzamasına ve bereketli bir yaşam sürmesine işaret etmektedir. Saçlarının beline kadar uzadığını görmek, yakın zamanda bazı fırsatlar elde edeceğinize ve bu fırsatları değerlendirirseniz elinize çok miktarda mal ve para geçeceğine işarettir. Rüyasında saçlarının topuklarına kadar uzadığını gören kişi, birtakım sorunlarla boğuşmak zorunda kalır; fakat tüm bu sorunlar sonunda bir çözüme ulaşır. Rüyada saçlarını olduğundan uzun görmek hiç beklemediğiniz bir yerden duyacağınız güzel bir haber anlamına gelmektedir.

Rüyada Uzayan Saçlarını Kestirmek

Rüyada uzayan saçlarını kestiren kimse, sıkıntıdan sonra feraha kavuşur. Bu rüya bazen de elinize geçecek birtakım fırsatları iyi değerlendiremeyeceğinize ve bunun sonucunda da bazı zararlarla ve zorluklarla karşılaşacağınıza yorumlanır. Rüyasında kestiği saçların tekrar uzadığını gören kişi, kaybettiğini sandığı bir şeye kavuşur. Bazen de bu rüya, ümidinizi kestiğiniz bir yerden bir nimet elde edeceğinize veya sıkıntı ve zahmetten sonra büyük bir hayra ulaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Saçlarının Uzun Ve Bakımlı Olduğunu Görmek

Rüyasında saçlarının uzun, bakımlı ve parlak olduğunu gören kişinin oldukça güzel ve hayırlı bir ömrü olur. Bu rüya yakında elinize geçecek bazı imkanlara ve bu imkanların ortaya çıkaracağı karlı durumlara yorumlanmaktadır. Rüyada kuaförde saçlarına bakım yaptırmak, kişinin mutlu bir geleceğe sahip olmasına, saçlarını olduğundan daha parlak olarak görmek ise parlak ve oldukça kazançlı bir döneme yorumlanmaktadır.

Rüyada Saçlarının Uzayıp Tel Tel Döküldüğünü Görmek

Rüyanızda saçlarınızın uzaması sağlığınızın yerinde olmasına, uzayıp tel tel döküldüğünü görmek ise, kederlenecek olaylar yaşayacağınıza işarettir. Bir yakının kaybından kaynaklanan üzüntünün ifadesi olan rüya, kişinin normal yaşantısına dönmek için çok uğraşacağını, arkadaşlarının ve ailesinin yardımlarıyla ayakta duracağını bildirir. Sağlık sorunu olmasa da, psikolojik olarak zor günler geçirileceğinin ifadesidir.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Ve Sarardığını Görmek

Uzun bir ömür yaşayacak rüya sahibinin, zamanla ufak tefek rahatsızlıklar geçireceğini, çok önemli olmayan ameliyatlara girileceğini, ciddi problemler olmasa da, yaşantıyı zaman zaman askıya almaya neden olacak durumları bildirir. Saçlarının uzayıp sarardığını gören kişi bir erkekse eşinin hastalanması yüzünden üzüntü çeker.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görüp Sevinmek

Allah rızası için her türlü fedakarlığın yapıldığını, hem aileye, hem eşe, hem de çocuklara karşı sevgi, merhamet dolu yaklaşıldığını, haramdan uzak duran rüya sahibinin kısmetlerinin de çoğalacağını tabir eder. Umudun kesildiği bir meseleyle ilgili yeni gelişmelere ve olumlu sonuçlara da yorumlanan rüya, ele geçecek ikinci şansın kişinin her türlü hatasını telafi etmesine olanak sağlayacağını da bildirir.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görüp Kestirmek

Yanlış hamle yapmak, pek çok mazeret geliştirip kendine ve sağlığına dikkat etmemek sonucunda bir süre rahatsızlanmak ve işten güçten elini çekmek anlamına gelir. Aynı zamanda iş hayatında önüne geçilemeyen düşüşün, maddi kayıpların nedenini bulacak olmaya, kişiden para ve emek çalan biriyle yolları ayırmaya da yorumlanır.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görüp Kuaföre Gitmek

Bekarlar için eğitimleri boyunca evlilik düşünmeyeceklerini, kısmetleri çok olsa da, ilk olarak kariyer planlarını hayata geçirmek için uğraşacaklarını ifade eder. Sağlığın yerinde olacağı bu dönemde, enerji verecek aktivitelerde bulunmak, hayata farklı bakan, macerayı ve eğlenmeyi seven yeni insanlarla tanışmak manasına da gelir.

Rüyada Saçlarının Birdenbire Uzadığını Görmek

Gelecek yüklü bir para veya satılacak bir mülkten elde edilecek maddiyatın kişinin tüm hayatını değiştireceğine, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine yorumlanır. İyi bir hayatın, bitmeyen bir şansın ifadesi olan rüya, baht açıklığına ve her türlü murada ermeye de tabir edilir. Maddi anlamda yapılan her türlü yatırımın kişiyi zengin bir hayata taşıyacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına yorumlanır. Fakir kimseler için zengin, her açıdan tatmin edici bir hayata kavuşacaklarına, bugüne dek hayalini kurdukları ne varsa elde edeceklerine tabir edilir.

Rüyada Saçlarının Yerlere Kadar Uzadığını Görmek

Sağlık açısından iyi olan rüya, iş açısından problem anlamına gelir. Topuklara kadar uzamış saçlar genellikle problemlerin giderek büyüdüğüne, kişinin vaktinde önlem almadığı için sorunlarını her geçen gün çözemez hale geldiğine ve bu durumun psikolojisini son derece kötü etkilediğine delalettir.

Rüyada Bir Erkeğin Saçlarının Uzadığını Görmek

Sünnet demektir ve hayatını İslami değerler göz önünde bulundurarak yaşamak, başkalarına örnek olmak, dilinden Allah sözcüğünü düşürmemek ve kalbini her zaman temiz tutmak manasındadır. Namazında niyazında biriyle evlenmek, evlilik hayatı boyunca kötü söz duymamak ve her zaman eş tarafından yüceltilmek anlamına da gelir.

Rüyada Saçlarının Ve Sakalının Uzadığını Görmek

Erkekler için hayırlı, güzel haberlerin geleceğini, kendilerine eş olarak dindar kimseler seçeceklerini, huzurlarının her zaman yerinde olacağını bildirir. Bir bayan kendisini saçı sakalı uzamış görürse, eşiyle aralarında uzun zaman alacak problemlerin gündeme geleceğini, her iki tarafın da inat etmesi yüzünden sorunların bir türlü çözülemeyeceğini tabir eder.

Rüyada Birinin Saçlarının Uzadığını Görmek

Tanımadığı birinin saçlarının aniden uzadığını görmek, arkadaş çevresinden birinin yükselişine şahit olmak ve ona gıpta etmek manasındadır. Kişinin kıskançlık yaşayacağını ve başkasının başarını örnek alarak, kendisine yeni hedefler belirleyeceğini, iş yaşantısında istediği yere gelebilmek için hırsla ve azimle çalışacağını işaret eder.

Rüyada Eşinin Saçlarının Uzadığını Görmek

İyi geçime, hanede neşeli günlerin yaşanacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına tabir edilir. Eşinin saçını uzamış gören erkek Hacca gider ve işinde yükselir. Zenginliğin de alameti olan rüya, bayanlar için kendilerine her zaman anlayış gösteren, ilgisini esirgemeyen bir eşe yorumlanır. Kişi bekarsa evleneceği kişi tarafından el üstünde tutulacağına, hayatının bundan sonraki kısmında zahmetsiz para elde edeceğine, çalışmasa da hiçbir zaman darlık çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Annesinin Saçlarının Uzadığını Görmek

Kişinin annesi hayattaysa, uzun, güzel ve sağlıklı bir hayatı olacağı anlamına gelir. Eğer annesi vefat etmişse, hayattayken annesinin pek çok hayır duasını aldığını ve sırtının yere gelmeyeceğini bildiren güzel bir rüyadır. Anne tarafından gelecek bir mirasa, anne hayattayken kişiye yapacağı maddi yardımlara da tabir edilir.

Rüyada Babasının Saçlarının Uzadığını Görmek

Babanın uzun ömrü boyunca sağlığından şikayetçi olmayacağını, dinç ve evlatlarının başında duran biri olarak, her zaman ailenin en önemli reisi olacağını tabir eder. Babası vefat etmiş olanlar için de yapılacak hayırlara, babaları için okutacakları mevlide işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Saçlarının Uzadığını Görmek

Ömür boyu sürecek, kimsenin araya giremediği, hiçbir sorunun, sıkıntının etkilemediği çok güzel bir dostluğun başlangıcını yapmak, yakın çevresiyle uyum içinde yaşamak ve hareketli bir sosyal hayata sahip olmak anlamına gelir.

Rüyada Saçlarının Uzayıp Beyazlaştığını Görmek

Çekilen her türlü eziyetin, yaşanan her türlü mağduriyetin nihayete ereceğini, kişinin hayatındaki acıların sonunda yüzünü güldüren gelişmeler yaşayacağını müjdeler. Sıkıntıları ve kederleri geride bırakacak olan rüya sahibinin, bu süreci en çok sevdiği insanlarla beraber geçireceğini, hayatında az insan olsa da, huzurunun yerinde olacağını bildirir.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görüp Toplamak

Tertipli ve disiplinli biri olmak suretiyle kişinin yaşamına özen gösterdiğini, işinde tanınan, herkesin beğendiği, başarılarını övdüğü biri olmak için varını yoğunu ortaya koyduğunu işaret eder. Bayanlar için evlendikten sonra da çalışacak olmaya, hayatlarında kimseden yardım istemeyecekleri gibi, her koşulda başlarının çaresine bakacaklarına alamet eder. Para meselelerini gurur yapmak anlamına da gelen rüya, kişinin başının sıkıştığı anlarda dahi bu durumu yakınlarına açmaktan çekindiğini, eksik yanlarını veya zayıflıklarını kimsenin görmesini istemediğini de bildirir.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görüp Makasla Kesmek

Çok karlı, iyi kazanç getiren bir işi kıvıramayan, sürekli başkalarının sözleriyle hareket ederek işini boşlayan kişinin gelecekte bu işten aynı paraları kazanamayacağına, beceriksizliği yüzünden maddi sorunlar yaşayacağına tabir edilir. Aklını kullanmak yerine, duygusal davranan ve parasının hesabını bilmeyen kişinin sonradan duyacağı pişmanlığın büyük olacağına da tabir edilir.

Rüyada Uzayan Saçlarını Kesip Peruk Yapmak

Zamanı gelince bir yarasına derman olur diye kenara atılan paraların birikime dönüşeceğine ve geçen yıllar içinde kişinin alacağı bir gayrimenkule aracı olacağına yorulur. Akıllıca ve geleceğe dair öngörüyle yapılan bir yatırımı bildiren rüya, ev hanımları için altın biriktirmek, erkekler için hisse senedi veya tahvil alarak hayatlarını garanti altına almak manasına gelir.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görüp Boyatmak

Kişi gerçekte olduğundan farklı bir renge saçlarını boyatırsa, hayatında köklü bir değişiklik meydana gelir. Siyaha boyattığını görüyorsa, çok uzun zaman sürecek bir üzüntünün ifadesidir. Sarıya boyatmak kıskanılan ve merak edilen, yaşamı yakından takip edilen, şöhretli biri olmaya yorumlanır. Kızıla boyatmak ise, alınacak ani ve heyecan uyandıran bir habere, kişinin kalbini sızlatan bir ayrılığa da yorumlanır.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Geleceği ile ilgili bazı kaygıları olan ve kendisine uzun ve güzel bir ömür arzu eden kimseler rüyalarında saçlarını olduğundan uzun ve güzel görürler. Bu rüya içinizde hissettiğiniz olumlu duyguların ve birtakım isteklerin dışarı vurumudur. Bazen de bu rüya kişinin özellikle fiziksel olarak beğenmediği yönleri olduğunu göstermektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019