Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Saçlarının Beyazladığını Görmek

Rüyada Saçlarının Beyazladığını Görmek

Rüyada saçlarının beyazladığını görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Evli bir bayan rüyasında saçlarını beyazlamış görürse, evliliği ile ilgili büyük bir sıkıntıya düşer. Evli kadınlar için aldatılmaya, metrese ve gayrimeşru çocuk haberi almaya işaret eder. Genç ve bekar bir kadının böyle bir rüya görmesi ise hayatının çetin ve zorluklarla geçeceğine, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine delalet olur. Farklı alimlerin yorumlarına göre ise, rüyada saç beyazlaması kişinin toplum nazarındaki itibarının artacağına, şerefli bir hayat süreceğine ve iş konusunda da çok saygın bir kimse haline geleceğine delalet eder. Saç beyazlaması aynı zamanda tecrübelerle dolu bir hayatı ve iş sürecini temsil eder.

Rüyada Saçların Bir Kısmının Beyazladığını Görmek

Kişinin bitti sandığı bir sıkıntısının yeniden cereyan edeceğine ve zor zamanlar yaşayacağına delalettir. Rüyada saçlarının bir kısmını beyazlamış gören kişi ailesinden birini kaybeder ve manevi anlamda da bir çöküş yaşar. Üzüntü duyulacak bir habere de tabir olur.

Rüyada Beyaz Saçları Boyamak

Rüyasında beyazlamış saçlarını boyayan kişi melankolik, geçmişe bağlı bir hayat sürer ve bugüne yeterince önem vermediği için iş yaşamı ve aile hayatı istediği gibi gitmez. Bu rüya aynı zamanda geçmişte kalan bir aşkın yeniden alevleneceğine de işaret eder.

Rüyada Saç Görmek

Genellikle bayanlar için hayırlara vesile bir rüyadır ve rüyayı gören bayan kişi bekar ise, çok aşığı olduğu anlamına gelir. Erkekler için ise, aşk hayatında dikiş tutturamamaya işaret eder. Rüyada uzun saç görmek, sonu evlilikle bitecek güzel bir ilişkiye işaret ederken, kısa saç görmek ise duygusal hayatın yolunda gitmeyeceğine delalettir. Rüyada kişinin saçlarını kestiğini görmesi, yanlış yatırımlar yapacağına ve kazandığı tüm parayı kaybedeceği manasına gelir. Saçlarını yaptırdığını gören kişi ise,  güzel ve menfi bir haber alarak sevinir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saçlarının Beyazladığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019