Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek, kötü talihe yorumlanır. Kişinin başına türlü belaların ve musibetlerin geleceğine işaret eder. Aksiliklerin ve büyük kazaların habercisi olan rüya bazen de kişinin çok büyük bir ölüm tehlikesi atlatacağı anlamına da gelir. Rüyasında saçı dökülen kişi maddi ve manevi açıdan zarara uğrar ve zayıflar. Geçim sıkıntısı dışında başkalarına muhtaç bir hale gelebilir. Bu rüya kişinin çevresindeki dostlardan veya tanıdıklardan ciddi bir kötülükle karşılaşacağına veya haksızlık ile karşılaşacağına da delalettir. Saçının döküldüğünü gören kişinin iş girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır ve tehlikeli durumlarla karşılaşır. Borç batağına girer ve ailesi dağılır.

Rüyada Saçların Beyazlayıp Döküldüğünü Görmek

Kişi önce saçlarının beyazladığını ve sonra da döküldüğünü görüyorsa bu aile hayatında ve aynı zamanda iş hayatında yavaş bir şekilde başlayan sıkıntının daha da büyüyeceğini ve içinden çıkılmaz bir hale geleceğini işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi evli ise eşinden boşanır, kendi işini yapıyorsa işi batar ve ticaret hayatı sona erer. Kişinin zengin bir hayattan yoksul bir hayata düşeceğine de yorumlanır. Bazı farklı yorumlara göre ise, bu rüya kişinin aile büyüklerinden birinin önce hastalanıp çok kısa bir süre sonra da vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

Kişinin saçlarının kendiliğinden ve yavaş yavaş döküldüğünü, sonra da kel kaldığını görmesi aile yakınları ile ilgili üzücü bir haber alacağına veya bir vefat haberi işiteceğine ve üzüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin kel kaldığını görmesi büyük miktarda para kaybına neden olacak bir olay yaşayacağına ya da mallarının satılacağına da yorumlanır.

Rüyada Saçları Dökülen Birini Görmek

Rüyasında kel kalmış ya da saçı dökülen birini gören kişi yakın zamanda kötü haberler alır. Kendisi ile ilgili ya da birincil derecedeki yakınları ile ilgili kötü haberler ve aynı zamanda ayrılık haberine işaret eder. Rüyada başkasını kel kalmış gören kişi bayan ise kocası ile arasında çatışmalar çıkacağına ve ona üstün geleceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında kel birini görmesi kötü huylu olduğuna ve herkesi kırdığına yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019