Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Saç Kesildiğini Görmek

Rüyada Saç Kesildiğini Görmek

Rüyada saç kesildiğini görmek farklı şekillerde yorulur. Bu rüya kişinin malında artışa, geçiminin genişlemesine ve zenginleşmeye yorulur. Rüyada kesilen saç miktarında para ve mal elde etmeye, zorluk çekmeden kazanılacak paraya, yoksullar için bu durumdan kurtulup zenginleşmeye, kısa zamanda maddi manevi huzura kavuşmaya işarettir.

Rüyada Hac Sırasında Saç Kestirmek

Oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır bu. Hac’da saçlarını kestiğini gören kişi kısa sürede zenginleşerek, ummadığı bir nimete kavuşur. Bu rüyayı gören ticarette başarılı olur, mutlu olacağı havadisler alır ve her anlamda feraha erer. Yine bu rüya kişinin doğru yolda ve dininin güzel olduğuna işarettir.

Rüyada Memurun Saçlarını Kestiğini Görmesi

Rüyada bir memurun saçlarını kesmesi veya başka birisine kestirmesi iş hayatında güç durumlarla karşılaşacağına veya işini kaybedeceğine işarettir. Yine bu rüya çalışma hayatındaki zorluklara ve geçim darlığına da yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyasında saçları dökülen kişi, ailesinden gelecek bir acıya veya derde uğrar. Bu rüya akrabalardan gelecek sıkıntı, eziyet veya akrabalar arasında çıkacak fitnedir.

Rüyada Saçlarını Yolduğunu Görmek

Rüyasında saçlarını yolduğunu gören kişi, kısa süre içerisinde uzun bir yolculuğa çıkar. Rüya sahibi bu yolculuğunu esenlikle ve güvenli bir şekilde bitirir ve sağ salim evine döner.

Rüyada Saçlarının Gür ve Kıvırcık Olduğunu Görmek

Rüyasında saçlarını oldukça gür ve kıvırcık gören kişi, oldukça büyük menfaatler elde ederek, her anlamda feraha ereceği bir döneme girer. Bu rüya ele geçecek para, makam ve mevki sahibi olma, tüm sıkıntılardan kurtulma, bolluk ve berekete işarettir.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Âlimlerin büyük bir çoğunluğuna göre bu rüya uzun ömre, bereketli ve güzel bir hayata işarettir. Bazı yorumculara göre ise uzun saç eğer dağınıksa kişiye isabet edecek musibet, başına gelecek herhangi bir bela veya sıkıntıdır


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saç Kesildiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019