Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Resmi Daire Görmek

Rüyada Resmi Daire Görmek

Rüyada resmi daire görmek, işleri büyütmek, var olan işi kamu kurumlarına taşımak veya ihalelere girmek suretiyle büyük paralar kazanmak anlamına gelir. Resmi işleri olanların olumlu sonuçlar alacağına mahkemesi olanların alacakları neticeyle yüzlerinin güleceğine de alamettir. Farklı yorumlara göre resmi daire gören kimselerin karşısına devlet engeli çıkar ya da bir işlerinde resmi evraklarla alakalı sorunlar yaşarlar. Genç erkekler için askere gitmek, resmi kamu kuruluşlarında işe başlamak anlamına gelirken, memur kişilerin bu rüyayı görmeleri, tayinlerinin çıkması ve şehir değişikliği yapmaları yüzünden hayat düzenlerinin bozulması anlamına gelir. Yaşlı kişiler için miraslarını paylaştıracaklarına veya evlatlarına henüz hayattayken malını mülkünü dağıtacaklarını bildirir.

Rüyada Resmi Dairede İşe Başlamak

Çok hayırlı bir rüyadır ki gören kimsenin mertebe atlaması, mutluluk gözyaşları dökmesi anlamına gelir. Gerçek hayatta da resmi kurumlarda işbaşı yapacak olmaya müjde veren rüya, kişinin gelecek kaygısı duymadan yaşayacağına ve tüm endişelerinden kurtulacağına, hayatını kurtaracak bir işte çalışmasına yorulur. Zor durumlar karşısında kişiye kolaylık sağlayacak önemli kişiler olacağını, devlet büyükleriyle tanışma veya görüşme imkanı bulunacağını da tabir eder.

Rüyada Resmi Daireye Gitmek

Kamu kurumlarıyla iş yapmak veya bir sorunun çözülmesi için resmi makamlara başvuruda bulunmak manasına gelir. Kişinin projelerine destek almak için de valilik veya kaymakamlık gibi makamlara gideceğini, bazı durumlarda da evlilik işlemlerine başlanılacağını işaret eder. Genç kimseler için üniversite sınavını kazanmak ve askere gitmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Resmi Daire Görmenin Psikolojik Yorumu

Ciddiyet konusunda titizlik gösterildiğini ve samimiyetten hoşlanılmadığını bildirir. Rüya sahibinin duygularını göstermekten korktuğunu, incinmemek için özel hayatını gizli tuttuğunu, her türlü iletişimde samimiyetten uzak ve mesafeli davranıldığını ifade eder. Yalnızca kendisine güvenen kişilerin, aşırı korumacı tavırlarını ve asosyal tavırlarını da bildiren rüya, özel hayatta da duyguların dışa vurulması konusunda güçlük çekildiğinin işaretidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Resmi Daire Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019