Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Renkli Kuş Görmek

Rüyada Renkli Kuş Görmek

Rüyada renkli kuş görmek, kişiyi coşkulandıracak, mutlu edecek, heyecanlandıracak çok güzel haberlerin geleceğine yorumlanır. Genç kimselerin eğitimleriyle alakalı iyi haberler alması gibi aynı zamanda gelecekleri için verecekleri kararın hayırlı olacağını tabir eder. Ev içindeki muhabbetin artmasına yorumlanan rüya, evli kimselerin ikinci bahar yaşayacaklarını, eşleriyle aralarındaki aşkın uzun vadeli olacağını tabir eder. Renkli kuş, korkuların geçeceğine müjde verdiği gibi, sıkıntılardan uzaklaşan rüya sahibinin kendi sosyal çevresinde çok huzurlu zamanlar geçireceğini de tabir eder. Çok sayıda rengi olan kuş görmek alınacak haberlerin çeşitliliğine, kişinin pek çok yönden keyifli olacağına, hem iş, hem aşk hayatında olduğu kadar sağlığında da iyi gelişmeler olacağını müjdeler. Renkli kuş gören kimseler sürpriz evlilik teklifleri alırlar. Aydınlık haberler, ferahlık içinde olmak, zengin ve arzulananlara kolayca erişilen bir hayat yaşamak anlamına da gelir.

Rüyada Renkli Kuş Yakalamak

Kişinin kendisi için çizeceği yolun maceralarla dolu olacağını, geleceğini kurgularken maddi olarak da rahat yaşayacağı şekilde planlar yapacağını bildirir. Aileden kalan mallarla, mirasla veya parayla hiçbir sıkıntı çekmeden yaşayacak olan rüya sahibinin güzel işler yaparak maneviyatını da tatmin etme fırsatı bulacağını, hayatı boyunca şansının yerinde olacağını bildirir. Renkli kuş yakalayanların malı, mülkü çok olur ve hayal edilen mevkide çalışılır.

Rüyada Renkli Kuş Beslemek

Akıllıca davranan rüya sahibinin elindeki küçük sermayeyi büyüteceğini, şöhretli bir yaşam süreceğini, sanatsal alanda çalışmalar yapılacağını ifade eder. Kuş besleyen kişinin yatırımları arasında altın biriktirmek, döviz almak da olduğundan hiçbir zaman sıkışıklık yaşamaz ve eli asla daralmaz. Geleceğini erken zamanda garanti altına almak anlamına da gelir.

Rüyada Renkli Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok farklı, hayalperest bir kişiliğin işareti olan rüya genellikle yaratıcı işlerle uğraşanları temsil eder. Hayatın güzel yanlarını görmek, farklı bakış açılarına sahip olmak ve renkli kişiliği ile herkesi etkilemek manasındadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Renkli Kuş Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019