Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Renkli Göz Görmek

Rüyada Renkli Göz Görmek

Rüyada renkli göz görmek, hayat rutinin kırılmasına yol açacak bir olay yaşanacağına ve bunun rüya sahibine fiziksel, psikolojik açıdan olduğu gibi, statü olarak da çok iyi geleceğini bildiren iyi bir rüyadır. Güzel gelişmeler kadar, yaşanacak heyecan verici, sağlıklı bir aşkın da habercisidir. Özellikle bekar kimseler için bu rüya aşk ve mutluluk anlamlarına gelir. Kişinin ayaklarını yerden kesecek, görsel olarak olduğu kadar, ruhen de kendisine uyum sağlayacak biri ile karşılaşması, yıldırım aşkı yaşaması şeklinde de tabi edilir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır. İlki kişinin yaşayacağı büyük ve heyecan verici bir aşktır. İkincisi ise, çevresinde her adımını takip eden ve yaşadığı güzellikleri kıskanarak nazar eden kimselerin varlığına delalettir. İslami açıdan da mavi göz görmek hem kişi üzerinde, hem de hanesinde nazar olduğu anlamına gelir. Evli kimseler için deniz aşırı bir yolculuğa çıkılacağına da alamettir. İş hayatında doğru hedeflere ilerlenildiğini ve başarının yakın olduğunu bildirir.

Rüyada Yeşil Göz Görmek

İslami açıdan en hayırlı rüyalardan biri olarak kabul edilir ve kişinin olmasını istediği her şeye kavuşacağını müjdeler. Sağlık sorunları ile ilgili hiçbir problem kalmayacağını, işlerin büyüyerek devam edeceğini, gelirdeki artış nedeni ile de zengin bir hayat sürüleceğini bildirir. Evli kişilerde sadakat ve sevgi içinde süren evliliğin çok uzun yıllar devam edeceğine alamet eder. Her türlü sıkıntılı durumun son bulacağını muştulayan güzel bir rüyadır.

Rüyada Renkli Göz Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya psikolojik olarak kişinin çok yönlü biri olmasından dolayı ilgisini odaklayamadığı için başarısızlık yaşadığına ve bunun nedenini başkalarına yüklediğini gösterir. Sorunları ve başarısızlığı kabul edememe, tahammülsüzlük ve agresif bir tavra da işaret eden rüya, melankolik bir ruh hali nedeni ile geçmişle bugün arasındaki çizgiyi ayırt edemeyen kimseleri de sembolize eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Renkli Göz Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019