Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Reklam Görmek

Rüyada Reklam Görmek

Rüyada reklam görmek, çok görgüsüz biri ile tanışmak ve o kimseden etkilenerek kişide huy değişiklikleri oluşmasına işarettir. Kendisini sürekli başkalarından üstün gören ve diğer insanların hatalarıyla yaşam koşullarıyla dalga geçen kimsenin alaycı kişiliğini ortaya koyar. Kendini fazla beğenmiş olmanın sonucunda bir müddet çok popüler olsa da, kişinin çevresinden aldığı antipatik geri dönüşler yüzünden hareketlerine çeki düzen vermek zorunda kalacağına da yorumlanır. Gösteriş yapmak uğruna alınan mallara, arsalara veya arabalara yorumlanan rüya, bilinçsizce yapılan harcamaların sonunda kişiyi köşeye sıkıştıracağına da alamettir.

Rüyada Reklam Vermek

Gazeteye reklam vermek büyük bir iş başarmak ve adını herkese duyurmak demektir. Görsel basına reklam vermek de ülke çapında ün kazanılacak bir işten alnının akıyla çıkmak manasına gelir. Özellikle iş yaşamının kişinin bugüne kadarki beklentilerinden daha fazlasını sunacağına uzak ülkelere sık sık iş seyahati yapılacağına ve elde ettiği başarılar sayesinde sürekli büyük firmalardan iş teklifi alınacağına da tabir edilir. Düğün davetiyesi bastırmak, herkesi şaşırtan bir evliliğe imza atmak ve kısa süren ilişkilere girmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Reklam Yapmak

Bir ürünün reklamını yaptığını gören kişiler mucitlik yeteneğine sahip olurlar ve keşfettikleri yeni ürünler sayesinde kendi işlerini kurmak için fırsat bulurlar. Reklam yapan kimse bekarsa evleneceği kişi hayattan çok fazla şey bekleyen ve sahip olduklarının daha fazlasını isteyen, memnun edilmesi zor biri olur. Ayrıca kişinin gönül ilişkilerinde dikiş tutturamamasının ailesi tarafından hoş karşılanmayacağına ve evlenmesi konusunda üstünde baskı olmasına da alamettir.

Rüyada Reklam Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyi çok fazla büyüten ve ayrıntılarda boğulan kimseleri işaret eder. Günlük hayatında başka insanların yaşamlarına öykünmeyi ve sürekli hayatını değiştirmeyi düşünenleri, büyük bir fırsat beklenildiğini de ifade eder. Kişinin gözünün çok yükseklerde olduğuna ancak çoğunlukla bir hayal aleminde yaşadığına da tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Reklam Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019