Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Proje Görmek

Rüyada Proje Görmek

Rüyada proje görmek, kişinin zevk içinde çalışabileceği, konforlu bir işe sahip olacağını, aldığı maaşın yüksek olacağını ve sık sık sevdikleriyle yurt dışına seyahatlere çıkacağını bildirir. Yaşamı zevk içinde geçirmenin, akıllıca hareket etmek suretiyle gelişmelere açık davranılacağını gösterir. Kişinin gücüne güç katacağı ve zirvede kalmaya devam edeceğini müjdeleyen rüya, ortaklı iş girişimlerinde bulunmak için çok uygun bir zaman olduğunu da bildirir. Düşüncelerini ortaya koymak için fırsatları değerlendiren rüya sahibinin beklentilerinin daha üstünde bir şans elde edeceğini ve geleceğinin, bahtının çok açık olacağını bildirir. Mesleki eğitimlere, seminer veya kurslara katılmak, iş becerilerini artırmak ve kalifiye bir eleman olmak manasına da gelen rüya iş alanındaki pek çok başarının anahtarını ele geçirmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Proje Geliştirmek

Rüyada proje geliştirdiğini görmek, hükmetme isteği ile hareket edileceğine ve kişinin başarılarından sağladığı gücü zaman zaman başkaları üzerinde baskı oluşturacak şekilde kullandığına da alamet eder. Rüya sahibinin arzularını gerçekleştirmek için aşırı hırslı davranacağını, mevki sahibi olurken daha da fazlasını istemek yüzünden elindekileri kaybetme riskiyle karşılaşacağını bildirir.

Rüyada Proje Sunmak

İş amaçlı bir proje sunduğunu görmek mevcut işte yenilik yapmak, alan değiştirmek ya da yeni yönelimlere girmek manasına gelir. Karmaşık veya çözümsüz görünen konularda kişinin üstün bir gayret göstereceğine ve bu dönem içinde başarılı iletişimi sayesinde pek çok yeni insanla tanışacağına alamet eder. Azimle çalışma sonucunda kişiye yardımcı olacak insanlara tanışma fırsatları elde edileceğine de delalet eder.

Rüyada Proje Görmenin Psikolojik Yorumu

Fikirden fikre atlayan ve aklına her geleni yapmaya çalışan rüya sahibinin hayatına dair bir amaç edinemediğini, rüzgar ne yönden esiyorsa o şekilde hareket etmesinden dolayı özlemini duyduğu düzeni bir türlü sağlayamadığını işaret eder. Duygulardan emin olamamak yüzünden sağlıklı kararlar alamıyor olmanın ve gelecek hakkında endişeli bir süreç geçirmenin işaretidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Proje Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019