Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Prezervatif Görmek

Rüyada Prezervatif Görmek

Rüyada prezervatif görmek, rüyayı gören kişinin disiplinli bir hayatı buna istinaden de kurulu bir düzeni olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rutin bir hayatı olacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına, avare yaşamaktan, hovardalıktan, günü birlik hayattan uzak olacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Prezervatif Almak

Rüyayı gören kişinin anlık heveslerden arınmayı başaracağına daha olgun ve oturaklı kimse olacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, kariyer edinmek için çabalayacağına ve aile yaşantısına önem vererek buna bağlı kalacağına işaret eder.

Rüyada Prezervatif Takmak

Rüya sahibinin artık yaşama bir yerden tutunmaya karar vereceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yükümlülüklerinin artması sayesinde daha ağır başlı bir kişi haline geleceğine ve hayatını da bu doğrultuda yönlendireceğine alamet eder.

Rüyada Prezervatif Kullanmak

Rüyada prezervatif kullanmakla, prezervatif takmak aslında aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kendisini ispat etmek için önemli işler yapmaya niyetleneceğine bu sayede işine tam konsantre olmak için deyim yerindeyse evden işe, işten eve mazbut bir yaşamı seçeceğine delalet eder.

Rüyada Kullanılmış Prezervatif Görmek

Rüyayı gören kişinin saf duygularla ve gerçek bir aşkla sevilmek istediğine rivayet edilir. Bazı rüya tabirleri rüyada kullanılmış prezervatif gören kişinin gönül işlerinde çok hızlı davrandığına ve karşı cinsle çok meşgul olduğuna işaret ettiği şeklinde yorum yaparlar.

Rüyada Kondom Görmek

Rüya sahibinin korumacı bir kişiliği olduğu gibi korunmaya da ihtiyaç duyduğu, ilişkide baskın taraf olduğu ve son sözü söyleyen kişinin kendisi olmasını istediği anlamına gelirken aynı zamanda bir aile kurup çoluk çocuk sahibi olma hevesine delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Prezervatif Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019