Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada porselen tabak görmek, sebat etme ve sabır içinde bulunma, sağlam karakter ve güçlü bir kişilik anlamına gelmektedir. Porselen ağırdır ve yapı itibariyle de sağlamdır. Bu nedenle onunla ilgili rüya görmek, sizin kişiliğiniz ve karakteriniz hakkında ipuçları verir. Mesela porselen satın almak, güçlü karakterli ve dirayetli bir kadınla evlenmeye veya uzun sürecek bir işe girmeye işarettir. Rüyada porselen kırmak, iyi bir kimsenin kalbini kıracağınıza veya suçsuz bir insana suç isnat edeceğinize yorumlanır. Rüyada porselen bir tabağı elinde gören kişi, hiçbir zaman kaybolmayacak ve gittikçe de değerlenecek bir gelire veya mala kavuşur.

Rüyada Porselen Tabaktan Yemek Yemek

Bu rüya genellikle hayır ve berekete, artacak nimetlere ve hiç beklemediğiniz yerden elde edeceğiniz gelire işaret eder. Rüyasında porselen bir tabaktan yemek yiyen kişi helal yollardan geçimini sağlar ve gelir elde ederken hiç yorulmaz. Eskimiş bir porselende yemek yiyen kişi, hiç beklemediği çok eski bir havadis alır veya bu rüya uzak bir akrabanızdan size kalacak mirastır. Yeni porselenden yemek yiyen kişi işse, geçimini kazançlı yollardan sağlar.

Rüyada Dolaptaki Porselen Tabaklar Görmek

Rüyada kapalı bir dolapta porselen tabaklar gören kişi hem gelir elde eder hem de maddi olacak kendisini oldukça rahatlatacak büyük bir ganimet bulur. Bu rüya genellikle finansal konularla ilgilidir. Özellikle maddi zorluklar yaşayan kimseler için bu rüya kısa sürede tüm bu sıkıntılardan kurtulmadır.

Rüyada Porselen Tabak Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında porselen tabak gören kişi, eski yaşamına dair çeşitli özlemelere sahiptir ve nostaljik olana değer veren bir yapıdadır. Bu rüya gören kişinin kararı ve dirayetli olduğunun da göstergesidir. Porselen tabakta yemek yemek bir aile isteğini ve sıcak bir yuva özlemini de yansıtır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Porselen Tabak Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019