Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Piton Yılanı Görmek

Rüyada Piton Yılanı Görmek

Rüyada piton yılanı görmek, genellikle maddi gücü tam, arkası sağlam, makam sahibi, sözü geçen, bu nedenle de karşısında uzun süre dayanılmayacak ve mücadele edilemeyecek bir rakibin varlığına ya da rüyayı gören kişinin kendisinden haz etmeyen, ilerlemesini, başarılı ve mutlu olmasını istemeyen düşmanları olduğuna tabir edilir. Rüyada piton yılanı görmek bir diğer yandan da zengin olmaya, çok mala ve geniş rızka sahip olmaya rivayet edilir.

Rüyada Piton Yılanı Öldürmek

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin yapmak istediklerine mani olmaya çalışan kötü düşünceli, kem gözlü ve art niyetli kimselerden kurtulmayı başaracak, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığında da hak ettiği noktaya gelecek demektir.

Rüyada Piton Yılanı Isırması

Rüya sahibine gerek konuşmaları gerekse yaptıkları ile zarar verme amacında olanların başarılı olacaklarına bunun da rüya sahibine hem maddi kayıp yaşatacağına hem de sinirli, telaşlı, üzgün ve stresli günler yaşamasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Piton Yılanı Görmek

Rüyasında yeşil piton yılanı gören kişinin hayatı yoluna girecek, kurulu düzeni olacak, rahatı ve konforu istediği seviyeye gelecek demektir. Rüya sahibinin kendisini başarıya, mutluluğa ve zenginliğe götürecek gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Piton Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin bedenen güçten düşmesine neden olacak bazı kişisel sorunların baş göstereceğine delalet eder. Rüya sahibi halsiz, yorgun, moralsiz ve üzgün hissedeceği bir dönem geçirecek bu dönemi, evde yatarak ve dinlenerek geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Piton Yılanı Görmek

Rüya sahibine karşı düşüncelerini cesaret edip açıkça söyleyemeyen, ancak yokluğunda onu kötüleyen, insanlara karşı gözden düşmesi için iftira atan, korkak bir düşmana ve onun bundan öteye giderek daha fazlasını yapamayacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Piton Yılanı Görmek ile ilgili yorumlar

Emir: Rüyamda büyük piton yılanı gördüm kardeşim ve bi kız arkadaşı üçümüzdük yılan beni ısırmaya çalıştı korundum kardeşimi karnından ısırdı ve kız arkadaşını ısırdı anlamı nedir

Rüyada Piton Yılanı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019